Plants vs. Zombies 3: Welcome to Zomburbia, Electronic Arts, EA bez varování vydali Plants vs. Zombies 3

EA bez varování vydali Plants vs. Zombies 3

Zatím jde o testovací verzi a k dispozici je jen na Androidu a ve vybraných zemích

17. 7. 2019
Název: Plants vs. Zombies 3: Welcome to Zomburbia Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 17. 1. 2024

Společnost Electronic Arts zničehonic odhalila, že pracuje na hře Plants vs. Zombies 3 a někteří šťastlivci už ji dokonce mohou hrát. Web Android Police upozornil na to, že se titul objevil v nabídce Google Play Storu ve vybraných teritoriích. Zdá se však, že Česko mezi podporovanými zeměmi není. Alespoň zatím. Podle britského Eurogameru pravděpodobně dojde k přepracování mechanismu, jakým funguje ve hře sluníčko, respektive slunečnice coby hlavní platidlo a zdroj.

Za hrou stojí samozřejmě studio PopCap Games, které patří pod EA od roku 2011, a vývojáři varují, že jde o rozpracovanou verzi. Obsahuje proto chyby a nereprezentuje finální podobu titulu. Cílem pre-alfa testu je přirozeně získat zpětnou vazbu, konkrétně k mechanismu soubojů. Plants vs. Zombies 3 si hráči třeba ve Spojených státech mohou stáhnout zdarma, ale v budoucnu půjde o free-to-play počin, který samozřejmě bude obsahovat mikrotransakce. Ty nejdražší položky budou stát až astronomických 99 dolarů. Zkušební verze je ale údajně zatím neobsahuje.

Hratelností se podle webu Android Police, který už titul vyzkoušel, nevymyká tomu, co byste očekávali. Zřejmě je ale zatím počin k dispozici jen v takzvaném portrétním režimu. Otevřená alfa momentálně funguje jen na operačním systému Android. I když jde o veřejný test, kapacita je omezená. Je také možné, že jak se náhle hra objevila, stejně rychle může i z nabídky za čas zmizet a znovu se vrátit až po nějakém updatu.

Na oficiálním webu jsme už našli FAQ, v němž PopCap otevřeně žádá fanoušky o pomoc s vyladěním hry. Podle autorů bude možné stáhnout omezený počet kopií v několika fázích a hráči mají zkusit štěstí opakovaně. Vývojáři chtějí značku představit nové generaci, ale zatím nemají stanové žádné datum vydání. K testu je třeba zařízení Galaxy S7 a výkonnější s Androidem 6.0. Účastníci musí počítat rovněž s tím, že mohou opakovaně přijít o dosažené výsledky.

Už dříve se na základě informací z finančních zpráv spekulovalo, že EA brzy oznámí nový přírůstek do spin-off série Garden Warfare. O něm ale zatím nic nevíme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru