Letošní E3 se odehraje na webu a v mobilní aplikaci

E3 zveřejňuje program oficiálního živého vysílání

Přenosy budou začínat v podvečer a skončí hluboko v noci. Svůj lineup naznačil i Capcom

Zdroj: ESA
9. 6. 2021

Ačkoliv jsme v uplynulých dnech mluvili a psali v souvislosti s veletrhem E3 převážně o jednotlivých konferencích velkých vydavatelů, nedílnou součástí letošního programu bude také oficiální stream „z výstaviště“. Na rozdíl od loňského roku, kdy se ESA coby organizátor veletrhu rozhodl své studio nakonec nepřipravit, na nadcházející dny slibuje čtyři dny přenosů a prezentací, které povedou novináři Alex Mendez, Greg Miller nebo Jacki Jing. Stream bude spuštěn v sobotu 12. června od 19 hodin českého času a až do úterý 15. června poběží vždy přibližně od 17 hodin do půlnoci.

Co se týče obsahu, při pohledu na jednotlivé body v programu jsme zřejmě čekali trochu víc. Velká část zveřejněného rozvrhu zahrnuje již oznámené konference, které jsou formálně součástí E3. Ve zbytku prezentací se však neobjevují žádná zvučná jména očekávaných titulů, které si jednotliví vývojáři a vydavatelé očividně nechávají pro sebe. Zřejmě nejzajímavější částí je 45minutové vystoupení Take-Two, nad kterým jsme se podivovali už minulý týden. Nestává se totiž příliš často, aby tento vydavatel na E3 cokoliv prezentoval a do svého stánku většinou pouští jen pozvané novináře z předních magazínů, případně obchodníky. Take-Two Interactive Panel, jak je segment nazván, bude na programu příští pondělí od 19.15 hodin.

Zapomenout nesmíme na vystoupení společnosti Bandai Namco – mluvit by se totiž konečně mohlo o Elden Ringu.

Při pohledu na tabulku výše pak můžeme potvrdit, že Warner Bros. jednotlivě chystá opravdu jen další ukázku z Back 4 Blood a zvěsti o absenci Hogwarts Legacy, Gotham Knights nebo Suicide Squad se začínají i navzdory mylným zprávám řady herních magazínů naplňovat. Zapomenout nicméně nesmíme ani na vystoupení společnosti Bandai Namco, které připadá na příští úterý od 23.25 hodin – mluvit by se totiž konečně mohlo o Elden Ringu, i když ve skutečnosti nic velkého neočekáváme.

Přesun do Japonska pak můžeme využít také pro rychlou aktualizaci titulů, kterými se na své konferenci pochlubí Capcom (14. 6., 23.30 hod.). I když patrně dojde na nějaká překvapení, probírat se budou zejména tituly Resident Evil Village (o Re:Verse ani zmínka), dále Monster Hunter Rise, The Great Ace Attorney Chronicles a Monster Hunters Stories 2. Téměř jistě ale můžeme očekávat také informace o Resident Evil 4 VR a o hře Pragmata, která byla představena před rokem a mnoho nového jsme o ní zatím neslyšeli.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru