Dying Light 2: Stay Human, Techland, Dying Light 2 nakonec letos nevyjde

Dying Light 2 nakonec letos nevyjde

Autoři hru odložili na únor příštího roku. Po obsahové stránce je kompletní, ale vše se ladí

Zdroj: Techland
14. 9. 2021
Název: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , , Datum vydání: 4. 2. 2022

Dying Light 2 Stay Human od polského Techlandu byl znovu odložen. Tentokrát ze 7. prosince na 4. února. Vývojáři si podle svých slov zakládají na upřímné a transparentní komunikaci s fanoušky a hra je skoro hotová. Po obsahové stránce je kompletní a autoři ji nyní testují. Znovu zdůrazňují, že je to zdaleka ten největší a nejambicióznější projekt, jaký kdy dělali. Uvědomili si ale, že aby dostáli očekávání i vlastní vizi, potřebují čas navíc kvůli optimalizaci a celkovému vychytání zážitku.

Autoři se omluvili, že nechají hráče ještě chvíli čekat, ale nechtějí slevit z vysokých požadavků ani přistoupit k žádným kompromisům. Pokud se však nemůžete akce Dying Light 2 dočkat, nabízí studio alespoň malou náplast ve formě dalšího důkladného pohledu na hru. Už příští měsíc si novinku vyzkouší vybraní zástupci z řad médií a tvůrců obsahu. V rámci série preview eventů po celém světě bude dostupná PC i konzolová verze. O své zážitky se pak tito šťastlivci podělí se zbytkem hráčů.

Do té doby autoři děkují celé komunitě. Bez fanoušků, jejich podpory a zpětné vazby by se prý nikdy nedostali tak daleko. A kromě pravidelných novinek Techland slibuje ještě na tento měsíc nějaké speciální překvapení. Hra byla představena na E3 v roce 2018 a původně měla vyjít už na jaře 2020. Někdo možná bude dalším odkladem zklamaný, ale připomeňte si, že lepší hru zpozdit, než ji vydat nedodělanou. Pro příklad nemusíte chodit daleko. Jen si vzpomeňte na jiné očekávané polské hry.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru