Dying Light 2: Stay Human, Techland, Dying Light 2 nabídne bezplatný upgrade na nové konzole

Dying Light 2 nabídne bezplatný upgrade na nové konzole

Cross-platform a cross-gen kooperace bude, ale ne hned. V coopu půjde dohrát celou hru

Zdroj: Techland
24. 1. 2022
Název: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , , Datum vydání: 4. 2. 2022

Dying Light 2 už pomalu klepe na dveře a jeho autoři se stále dělí o nějaké podrobnosti a zpřesňují různé detaily. Polský Techland teď oznámil, že bude možné hru upgradovat zdarma z verzí pro staré konzole na ty nové. S hrou na PS4 a XO automaticky dostanete přístup k PS5, respektive Xbox Series edici. Stále přitom čekáme na detailnější rozbor, jak přesně se bude titul na jednotlivých platformách lišit a v jaké kvalitě poběží.

Techland také promluvil o podpoře cross-playe. Naneštěstí zdejší kooperace nenabídne cross-platform a cross-gen hned při uvedení hry na trh. Podpora by měla dorazit později. Autoři jen zdůraznili, že od počátku budou moci hrát společně na PC hráči na Steamu a Epic Games Storu. Jinak platí, že s výjimkou prologu by mělo jít v kooperaci projít celou hrou až do úplného konce včetně epilogu.

Jak už jsme vás informovali, autoři nedávno přislíbili, že budou hru podporovat novým obsahem po dobu minimálně pěti let. Cloudová verze pro Switch byla minulý týden odložena a nestihne vyjít s ostatními platformami. Dorazit na trh by měla do půl roku od premiéry ostatních verzí.

Připomínáme, že hra bude mít české titulky.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru