Dying Light 2: Stay Human, Techland, Dying Light 2 může vyjít už 7. prosince

Dying Light 2 může vyjít už 7. prosince

Před dnešním streamem unikly bonusy k předobjednávkám. Spuštěny mohou být večer

Zdroj: Techland
27. 5. 2021
Název: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , , Datum vydání: 4. 2. 2022

Na dnešní večer si vývojáři z Techlandu přichystali prezentaci Dying Light 2. Ačkoliv dosud neznáme bližší detaily, od 21 hodin budou moci hráči na oficiálním kanále na Twitchi sledovat s největší pravděpodobností nové gameplay záběry. Smyslem je nejen po dlouhé době ukázat hru jako takovou, ale také dokázat, že hra spěje ke svému vydání a bude moci v průběhu letošního roku vyjít. Alespoň tak to naznačovali vývojáři ve videu, na které navázaly dva segmenty, v nichž odpovídali na dotazy fanoušků. Jenže ještě před tím, než se kamery ve 21 hodin místního času rozběhnou a stream vypukne, už ta nejzásadnější informace Techlandu unikla.

Pokud budeme věřit informacím italského magazínu Everyeye.it, na které upozornil insider s přezdívkou Okami, Dying Light 2 dorazí na konci letošního roku, konkrétně 7. prosince. Zmiňovaný web totiž omylem nasadil reklamu, která měla vést na stránku s předobjednávkami, a ty nebývají dostupné, pokud neexistuje pevné datum vydání. Zmíněný termín navíc onen reklamní banner sám zmiňuje a nemáme v podstatě žádné důvody zprávu zpochybňovat. Současně je možné znovu potvrdit, že Techland nehodil přes palubu verze pro PlayStation 4 a Xbox One, které ve výčtu podporovaných platforem vedle PC, PS5 a Xbox Series nechybí.

Zdroj: Everyeye.it

Co víc, podobné reklamy jako na Everyeye.it se objevily také na Twitchi a dalších herních webech, což jen posiluje přesvědčení, že došlo ke špatnému načasování celé akce, která je ale jinak skutečná a zadaná přímo od Techlandu. Dozvěděli jsme se také, že bonusy k předobjednávkám zahrnují speciální oblek hlavního hrdiny a skiny na zbraň, resp. praglidnigové křídlo. Všechny tři nesou označení sady Reload. Na tomto místě pak určitě stojí za zmínku únik z českého obchodu Xzone, kterému se koncem ledna objevila na krátkou chvíli v databázi sběratelská edice hry za (zřejmě náhodně zvolenou) cenu 5555 Kč. Ta by měla obsahovat nad rámec samotné hry také sošku hlavního hrdiny, uv samolepky, uv baterku, mapu tajných lokací, knihu artworků a steelbook. Tehdy zástupci obchodu řekli, že „produkt připravili a zalistovali do nabídky ve vypnutém neveřejném stavu“, odkud si je ale přebraly indexační nástroje Googlu a tak se informace dostala ven.

Je tudíž pravděpodobné, že i o sběratelské edici uslyšíme už dnes večer a zdá se, že by to po třech letech čekání mohlo letos konečně klapnout.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru