Metal Gear Solid Δ: Snake Eater, Konami, Dva zdroje naznačují blízké novinky k MGS

Dva zdroje naznačují blízké novinky k MGS

Dabér slibuje nějaké oznámení během několika týdnů. Španělský web také něco slyšel

Zdroj: Konami
17. 1. 2023

Tak se nám zase začínají množit spekulace o Metal Gear Solidu. Dabér Quinton Flynn, který propůjčil svůj hlas Raidenovi ve hrách Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 4 a Metal Gear Rising: Revengeance na svém Twitteru v reakci na přání hráčů, že by to chtělo nový titul, naznačil, že nějaké věci budou oznámené v nadcházejících týdnech. Není přitom jasné, zda tím mohl mít na mysli novou hru, nebo obecně nějaké novinky na konto této série. Každopádně šlo nečekaně otevřený komentář v situaci, kdy fanoušci hltají každý náznak.

Nejde přitom o jedinou podobnou zmínku z posledních dní. Podle jiných spekulací by k nějakému oznámení mělo dojít do května 2023, pravděpodobně v únoru až březnu. S touto informací přišel po vlastní ose španělský magazín Areajugones (via Wccftech), který už v minulosti správně “předpověděl” některá odhalení ve spojitosti s PlayStationem. Má jít podle něj o nějaký remake.

Navíc se spekuluje, že nějakou akci zaměřenou na third party oznámení skutečně chystá také PlayStation, kde samozřejmě byla série dlouho doma. Magazín Video Games Chronicle v této souvislosti připomíná, že už dřív jeho zdroje tvrdily, že studio Virtuos pracuje na vylepšené verzi Metal Gear Solidu 3. Spekulovalo se ale také o tom, že i další hry se dočkají nové verze. A teď? Nezbývá než čekat podobně jako v případě Silent Hillu. A třeba se také dočkáme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru