Druhý Mario zná premiéru a Street Fighter přišel o režiséry

Mario zná premiéru a Street Fighter přišel o režiséry

Dvě krátké zprávy ze světa filmu a videoher. Jen jedna z nich je ale pozitivní

Zdroj: koláž/Vortex
18. 6. 2024

Vedle pokračování Uncharted se v posledních hodinách mluví o dvou dalších filmových adaptacích známých videoher. První na řadě je dvojka animáku Super Mario Bros. ve filmu. Premiéra pro Japonsko byla stanovena na 24. dubna 2026, oznámilo Nintendo na Twitteru. V navazující tiskové zprávě pak stojí, že v dalších zemích včetně Spojených států bude mít snímek premiéru už 3. dubna. A obecně v průběhu dubna dojde na další země. O nic víc jsme se ale v podstatě nedozvěděli.

Druhý film, který přišel momentálně na přetřes, je Street Fighter. Adaptace totiž přišla o dosavadní režiséry, kterými měli být Danny a Michael Philippou. Snímek vznikající v produkci společnosti Legendary podle slavné bojovky Capcomu se má podle magazínu The Hollywood Reporter začít točit dříve a zmínění bratři nemají v tu dobu času.

Legendary už má hledat nového režiséra, ale my jinak v podstatě znovu o tomto projektu stále nic moc nevíme. Samozřejmě by nemělo upadnout v zapomnění, že Street Fighter už dva opravdu strašné filmy na kontě má. Prvním je Street Fighter: Poslední boj z roku 1994, kde si hlavní role zahráli Jean-Claude Van Damme a Raul Julia. Reputaci předloze nenapravil ani Street Fighter: Legenda z Hong Kongu z roku 2009.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru