Nioh 2, Koei Tecmo, Sony Interactive Entertainment, Druhé DLC pro Nioh 2 přinese nový příběh i nepřátele

Druhé DLC pro Nioh 2 přinese nový příběh i nepřátele

Darkness in the Capital vychází už za měsíc. Hráče čekají ještě zákeřnější démoni

Zdroj: Koei Tecmo
25. 9. 2020
Název: Nioh 2 Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 3. 2020

I když milovníci soulslike her s napětím vyhlíží jakékoliv informace o Elden Ringu a mohli si nedávno svým osobitým způsobem odpočinout u Mortal Shell, neměli bychom rozhodně zapomínat na druhý díl PS4 exkluzivní akce Nioh. Hra sice vyšla už v březnu, autoři z Team Ninja ji ale už jednou rozšířili o novou část příběhu v DLC The Tengu’s Disciple a v tomhle trendu budou už za měsíc pokračovat. Chystá se totiž druhé příběhové rozšíření – Darkness in the Capital – které dějově naváže na předchozí a rozehraje vše podstatné pro závěrečnou část slíbených DLC.

Zdroj: Koei Tecmo

„Aby odkryl další tajemství, obestírající historii [meče] Sohajamaru, musí hlavní hrdina cestovat do Kjóta a navštívit svatyni vybavenou starou ošuntělou krabičkou,“ zní takřka až pohádkový začátek popisu nové části příběhu. V ní samozřejmě zmiňovaný meč sehraje důležitou roli a pomůže hlavnímu hrdinovi/hrdince cestovat v čase do období Heian. Právě tento posun pak bude ovlivňovat podobu Kjóta, které je podle vývojářů doslova terorizováno démony, a to i navzdory tehdejší přezdívce hlavního města, odkazující k míru a klidu.

Dá se proto očekávat, že vyvrcholení vedlejší dějové linky přijde až v následujícím třetím DLC, které vývojáři potvrdili ještě před vydáním základní hry.

Jak uvádí zástupci studia dále, hráč nebude na celou válku s jókaj sám – potká se s řadou hrdinů, kteří mu v boji pomohou a přivedou ho k dalšímu poznání, jak události z minulých časů ovlivňují hrdinovu přítomnost. Dá se proto očekávat, že vyvrcholení vedlejší dějové linky přijde až v následujícím třetím DLC, které vývojáři potvrdili ještě před vydáním základní hry. Co se týče dalšího a přiznejme si – pro hráče Nioh zřejmě důležitějšího obsahu – na přetřes pochopitelně přijdou nové zbraně, skilly, magie či tzv. guardian spirits. Největším lákadlem jsou ale dle vývojářů velmi silní bossové a zmiňovaní jókaj, které, doufejme, opět prověří schopnosti hráčů na maximum.

Dle dojmů z předchozího DLC se dá očekávat, že Darkness in the Capital nabídne přibližně 8-10 hodin nového obsahu a na vydání se můžete těšit už poměrně brzy – 15. října.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru