Doom Eternal, Bethesda Softworks, Druhé DLC pro Doom Eternal vyjde už ve čtvrtek

Druhé DLC pro Doom Eternal vyjde už ve čtvrtek

Příběhové finále nám dá do rukou novou zbraň a proti nám postaví nové démony

Zdroj: id Software
17. 3. 2021
Název: Doom Eternal Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 3. 2020

Spekulace se potvrdily. Rozšíření The Ancient Gods – Part Two pro akci Doom Eternal skutečně vyjde už zítra, jak se proslýchalo. Informaci potvrdila dnešní plnohodnotná upoutávka, na kterou lákal pondělní teaser. Má se jednat o poslední kapitolu v příběhu Doom Slayera. Dvoudílná expanze The Ancient Gods přitom navazuje na příběh základní hry a její první část vyšla v říjnu.

Druhá epizoda se samostatně bude zřejmě prodávat za 20 dolarů stejně jako ta první. Je samozřejmě také součástí takzvaného Year One Passu. Expanze bude zítra k dispozici na PC, PS4, Xboxu One i Stadii.

Bojovat budeme s variacemi na známá monstra i nováčky.

Jak už jsme psali dříve, těšit se podle studia id Software můžeme na nové nepřátele i novou zbraň nazvanou Sentinel Hammer. Bojovat budeme s variacemi na známá monstra i nováčky. Patří mezí ně například Armored Baron, Stone Imp, Cursed Prowler nebo Screecher zombie.

Samotný Doom Eternal už 20. března oslaví první narozeniny a jeho fanoušci se mohou připravovat na další obsah. Kvůli pandemii koronaviru se však leccos zdrželo, připustili vývojáři ze slavného studia id Software. Autoři posunuli vydání potenciálně velmi zajímavého režimu Invasion, který má umožnit vniknout do singlu jiného hráče, a zdržela se rovněž část obsahu pro multiplayerový Battlemode.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru