Dragon Age: Dreadwolf, Electronic Arts, Dragon Age: Dreadwolf má nový trailer, ukáže se v létě

Dragon Age: Dreadwolf má nový trailer, ukáže se v létě

BioWare s fanoušky slaví Dragon Age Day a sdílí další pohled na hru, ještě si ale počkáme

Zdroj: Solelle
4. 12. 2023
Název: Dragon Age: Dreadwolf Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Na dnešek připadá Dragon Age Day a studio BioWare společně se společností Electronic Arts se rozhodly stejně jako nedávno v případě série Mass Effect potěšit fanoušky a dopřát jim další střípek informací k novému dílu. Tím je tentokrát nový trailer a příslib, že k plnému odhalení a představení pokračování s názvem Dragon Age: Dreadwolf dojde v létě 2024.

Ani nový teaser trailer není bohužel zrovna dvakrát výmluvný, jako tomu bylo u předchozích ukázek, spíše dává vzpomenout  na Thedas a jeho zákoutí, do nichž se budeme moci časem vrátit. „Stojíme na pokraji změn. Tento svět překypuje příběhy a postavami, které čekají na setkání s vámi. Osud tohoto světa balancuje na ostří nože,“ hlásají vývojáři a připomínají zároveň i Ferelden, Kirkwall a Orlais z předchozích her. Tentokrát však uvidíme v Thedasu mnohé, například krásnou pustinu Anderfels, kanály a věže Antivy nebo Rivain a blankytná moře. Ale bude toho mnohem víc, slibují vývojáři a podělili se alespoň o pár nových obrázků. Ty doplnili i o výtvory komunity, jelikož oceňují výtvarný talent svých fanoušků, jak píší.

Proč však sami více ze hry ukáží až za půl roku? Dle svých vlastních slov chtějí udělat vše správně, a proto si dali na čas. „Dragon Age: Dreadwolf je výsledkem tvrdé práce a lásky. Víme, jak moc pro vás tento svět znamená a jak moc ve vás tyto zážitky zůstávají,“ ujišťují vývojáři. Doufejme každopádně, že vývoj skutečně nijak neovlivní nedávné propouštění v BioWare. Nezbývá tedy než čekat na letní měsíce, ale Dread Wolf už má být připraven udělat krok a vývojáři mají nabídnout odpovědi i na dosud nepoložené otázky.

„Tato dlouho očekávaná kapitola Dragon Age se blíží – čas je na dosah,“ hlásají. Plnohodnotné představení má nabídnout nové trailery, gameplaye, ale – samozřejmě, tvrdí vývojáři – samotné datum vydání. Více o hře naleznete jako vždy v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru