Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Do Valhally tento týden dorazí nový obsah zdarma

Do Valhally tento týden dorazí nový obsah zdarma

Bezplatná expanze Tombs of the Fallen přidá nějaké nové výzvy. Chystá se i placené DLC

Zdroj: Ubisoft
8. 11. 2021
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Sliby o novém obsahu pro Assassin’s Creed Valhalla nebyly ze strany Ubisoftu plané. Vývojáři se pochlubili dalšími plány do konce roku. Už tento týden nás čeká další bezplatné DLC. Kromě nového updatu do hry 9. listopadu, tedy už zítra, dorazí expanze Tombs of the Fallen. Od 11. listopadu do 2. prosince pak potrvá festival Oskoreia. A další update už vývojáři mají naplánovaný na prosinec.

Zdroj: Ubisoft

Náznaky Tombs of the Fallen se k nám dostaly už prostřednictvím uniklých trofejí. Na novinku mají být navázaná dvě čerstvá ocenění. Autoři slibují, že nás čekají nové výzvy na místech, která už jsme možná navštívili. A nějak to má souviset s runami. Nic dalšího ale tým neprozradil. Možná budeme zkoumat hrobky nějakých padlých válečníků, ale to je jen spekulace.

Nejde navíc o jediné uniklé rozšíření. Důvěryhodný dataminer j0nathan už v říjnu přišel s informací na základě vlastního pátrání, že třetí velké DLC by mohlo nést podtitul Dawn of Ragnarök. Expanze by se měla ještě víc točit okolo mýtů a legend. Vypravit bychom se podle něj mohli do říše Svartálfheim, což je v severské mytologii svět temných álfů a trpaslíků. Měli bychom se dočkat také nových schopností a zbraní včetně těch nadpřirozených. Pokud má j0nathan pravdu, může se hráč na čas stát neviditelným, létat jako pták, vzkřísit padlé nepřátele, používat ledové síly anebo teleportační šípy.

Znovu se v této souvislosti sluší připomenout, že Ubisoft slibuje velkorysou podporu pro Valhallu po celý další rok. S ohledem na to, že letos žádný velký Assassin nevychází, se to jeví v podstatě jako nutnost. Pokud by navíc dalším dílem měl být až Assassin’s Creed Infinity s live service prvky, je docela dobře možné, že pokračování ságy se nedočkáme ani napřesrok, protože tento další velký zlom v celé sáze je teprve na začátku vývoje.

 

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru