Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Hooded Horse, Do strategie Soviet Republic přilétají letadla s turisty

Do strategie Soviet Republic přilétají letadla s turisty

Povedený slovenský tycoon se dočkal dalšího updatu. Můžete vydělávat na cestovním ruchu

Zdroj: 3Division
22. 12. 2020
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr: Datum vydání: 20. 6. 2024

Budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic od slovenského studia 3Division, v níž je vaším úkolem spravovat vlastní fiktivní socialistickou zemi, se v early access verzi rozrostla o další velmi zajímavý a důležitý update. Nová verze přinesla netrpělivě očekávanou leteckou dopravu a na ni navázaný cestovní ruch jako další zdroj příjmů.

Každé letiště si můžete sami navrhnout podle vlastního uvážení včetně ranvejí a pustíte se i do vývoje a výroby svých vlastních letadel

Do své země můžete přivést zahraniční turisty, stavět zábavní parky, ruská kola a další atrakce. Letadla jsou skvělým způsobem, jak pozvat cizince na návštěvu. Každé letiště si přitom můžete sami navrhnout podle vlastního uvážení včetně ranvejí a pustíte se i do vývoje a výroby svých vlastních letadel.

Novinkou je také výroba a zpracování hliníku. Poslouží mimo jiné právě i při produkci vlastních letadel. Vylepšení se však dočkaly rovněž modely obyvatel nebo zvukové efekty. Navrhnout si nově můžete i vlastní budovy. Ve hře najdeme také trojici nových tutoriálů a další větší i menší vylepšení, jejichž kompletní výčet najdete na Steamu nebo na oficiálním webu.

Jako fanda letadel musím říct, že update vypadá výborně a zřejmě se Soviet Republic strávím minimálně část vánočních svátků. Stejně jako v případě ostatních dopravních prostředků i letadla by vám měla být mírně řečeno “povědomá”. Jinými slovy, těšit se můžete na stroje, které brázdily oblaka za železnou oponou.

Strategie Workers & Resources: Soviet Republic vyšla na Steamu v programu předběžného přístupu už loni v březnu a těší se velké popularitě. Hra je k dispozici i ve slovenštině. Zatím funguje jen na Windows a prodává se za 22 eur. Více podrobností o titulu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru