Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Do socialistické strategie Soviet Republic dorazila tajná policie

Do strategie Soviet Republic dorazila tajná policie

Muži v černých limuzínách budou špehovat neloajální soudruhy. Musí odhalit nepřátele lidu

Zdroj: 3Division
9. 11. 2021
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Do budovatelské strategie Workers & Resources: Soviet Republic od slovenského týmu 3Division stále proudí nový obsah. Hra je už od poloviny března 2019 v early accessu na Steamu a přes 90 procent hráčů ji hodnotí kladně. To už o něčem svědčí. Svůj vliv na to mají nepochybně i velkorysé updaty, jimiž hru autoři neustále rozšiřují. Ten poslední se zaměřil na interface a vládnutí. Nebo spíš možná ovládání.

Umožní vám stavět sochy a monumenty, abyste zásadním způsobem zvýšili loajalitu vašich občanů, kteří projdou okolo. Vaše ovečky bude ale pro jistotu stejně špehovat nová tajná policie a kontrolovat, zda nemají nějaké protistátní myšlenky. Pokud totiž takové kontrarevolucionáře nebudete držet na uzdě a pod dohledem, mohou se stát učiteli nebo dokonce najít práci v rozhlasu či televizi a svými názory nepříznivě ovlivňovat další soudruhy.

A jestli náhodou někdo přijde k nějaké újmě, o jeho děti se mohou postarat ve fungl novém sirotčinci.

Tajná policie má samozřejmě k dispozici také své ústředí a mohou tu pracovat jen ti prověření. Dostanou vlastní služební vozy, s nimiž sledují své spoluobčany. Každý má určitý stupeň loajality k vládě. Čím je vyšší, tím produktivnější občas je a nemá špatný vliv na celkovou spokojenost. Neloajální naopak musíte držet od míst, kde by mohli potenciálně nejvíc škodit.

A jestli náhodou někdo přijde k nějaké újmě, o jeho děti se mohou postarat ve fungl novém sirotčinci. Ostatně třeba osobní auta si za odměnu zaslouží jen ten, kdo jde s lidem. Takový prověřený a svědomitý soudruh může dostat i lepší bydlení. Co mi to jen připomíná…

Vylepšení se dočkalo také uživatelské rozhraní. Je možné ho upravit a dává vám více informací a tipů. Zlepšila se ale rovněž správa železnic nebo fungování parkovišť. GUI bylo upravena na základě podnětů od samotných hráčů. Samozřejmostí pak už je velká spousta dalších drobných oprav. Více podrobností o těchto novinkách a jejich fungování najdete na oficiálním webu hry.

O spokojenosti hráčů skvěle vypovídá i poměr palců nahoru a dolu u traileru na poslední update. Novinku si chválí tisícovka hráčů, zatímco negativně ji hodnotí jen 10 lidí. Více podrobností o hře Workers & Resources: Soviet Republic, která vám umožní budovat socialismus ve vlastní východoevropské fiktivní zemi, najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru