SnowRunner, Focus Entertainment, Do hry SnowRunner oficiálně dorazily vozy Tatra

Do hry SnowRunner oficiálně dorazily vozy Tatra

Z Kopřivnice až do populární videohry. Na Tatru 813 a Tatru 805 navážou další modely

23. 6. 2021
Název: SnowRunner Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 4. 2020

Do simulátoru SnowRunner od vývojářů ze studia Saber Interactive oficiálně dorazily vozy značky Tatra. Dva nové trucky jsou dostupné v rámci placeného rozšíření TATRA Dual Pack. To je i součástí takzvaného Year 2 Passu. Těšit se můžete na stroje Tatra 813 a Tatra 805, které už si někteří hráči mohli osahat dříve v rámci testování.

A tím přitom invaze českého výrobce do hry nekončí. Do SnowRunneru se chystá další obsah včetně dalších vozů tohoto výrobce, slibují autoři což je samozřejmě skvělá zpráva. Year 2 Pass se třeba na Steamu prodává za 25 eur. Samotný TATRA Dual Pack pak stojí 6 eur. Na PlayStation Storu za balíček vozů Tatra zaplatíte 159 korun a na Microsoft Storu se prodává přibližně za 150 korun.

Jak už jsme psali před časem, nákladní vozy značky Tatra se v minulosti objevily například v sérii Farming Simulator od švýcarského studia Giants Software. Do SnowRunneru je bylo už dříve možné stáhnout i coby modifikace od fanoušků. A nejen je.

Jen se podívejte na profil českého moddera, který si říká zidonCZ. Najdete tu třeba vozy Praga V3S, jeho vlastní Tatry, ale také klasický Land Rover, Nissan Patrol nebo Nomada z Mass Effectu, na kterém se podílel.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru