Gotham Knights (Batman), Warner Bros. Interactive Entertainment, Do Gotham Knights dnes přibude nezvyklý padouch

Do Gotham Knights dnes přibude nezvyklý padouch

Hra se dočká avizované kooperace pro čtyři hráče v bezplatném režimu Heroic Assault

Zdroj: WB Games
29. 11. 2022
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Až krátce před vydáním hry Gotham Knights jsme se dozvěděli, že po uvedení na trh titul dodatečně rozšíří bezplatný kooperativní režim pro čtyři hráče. I když příběhová část nabízí výběr ze čtyř hrdinů, současně ji mohou hrát maximálně dva. Režim nazvaný Heroic Assault vychází už dnes a půjde o samostatný mód zaměřený výhradně na on-line co-op.

Nebude propojený s příběhovou kampaní a nabídne speciální arénová prostředí s vlastními úkoly. Režim bude rozdělen na patra a celkem jich tu bude třicet. Tady se bok po boku postaví padouchům celá čtveřice hrdinů ovládaných živými hráči.

Z nově zveřejněného artwroku se zdá, že hlavním záporákem bude nezvyklý, ale jinak klasický superpadouch Starro. Poprvé se na stránkách komiksu objevil už v roce 1960. V krátkém teaseru novým hrdinům Gothamu píše samotná Wonder Woman. Starro se podle ní v jejich městě usídlil a musíme pomoci Justice League zbavit se ho. Heroic Assault vyjde dnes v 17 hodin našeho času.

WB Games zdůrazňují, že jde o bezplatné rozšíření hry. Nic ale nenasvědčuje tomu, že by se kampaň pro čtyři otevřela také v příběhové části. Pokud po něčem podobném toužíte, musíte dál vyhlížet sousední akci Suicide Squad: Kill the Justice League od autorů arkhamské série ze studia Rocksteady. Tato hra je od počátku šitá na míru čtyřčlenné kooperaci.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru