Forza Horizon 4, Microsoft Studios, Do Forzy Horizon 4 přijíždí auto ze Cyberpunku

Do Forzy Horizon 4 přijíždí auto ze Cyberpunku

Pokud si chcete zajezdit ve voze Quadra V-Tech, za volant nemusíte usednout jen coby V

Zdroj: Microsoft
10. 12. 2020
Název: Forza Horizon 4 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 2. 10. 2018

Závodní hra Forza Horizon 4 se rozroste o nový vůz ze Cyberpunku 2077. První zmínky o autě Quadra V-Tech už se podařilo fanouškům vypátrat po nedávném updatu přinášejícím režim Super7. Ba co víc, někteří hráči už se k vozu dokonce dostali, i když by se zřejmě měl oficiálně představit až při příležitosti akce The Game Awards 2020 dnes v noci. Cestu k němu jim otevřel právě režim Super7. Autoři už na Twitteru v reakci na některé komentáře tuto spekulaci víceméně neochotně potvrdili.

Samotní hráči už v minulosti popustili uzdu tvořivosti a s pomocí editoru napodobili třeba Porsche 911 Johnnyho Silverhanda ze Cyberpunku.

Panují dohady, zda podobných překvapení nechystají vývojáři víc, jen je zatím komunita neodhalila. Ve Forze Horizon už se dříve objevily vozy z Halo, Final Fantasy XV nebo plejáda autíček z Lega v rámci celé speciální expanze. Samotní hráči už v minulosti popustili uzdu tvořivosti a s pomocí editoru napodobili třeba Porsche 911 Johnnyho Silverhanda ze Cyberpunku.

S pomocí kódu “242 231 884” by údajně měla jít odemknout nová výzva, kde je vůz Quadra V-Tech k dispozici. My sami jsme ale zatím neměli možnost tuto informaci ověřit. Microsoft se podílel na marketingu Cyberpunku, takže není překvapením, že si obsah ze hry našel cestu právě do exkluzivních závodů pro Xbox a PC.

A když už jsme nakousli ten Cyberpunk, stojí za zmínku, že autoři do PC verze přidali varování pro epileptiky, jehož absence se v posledních dnech stala předmětem kritiky. Vývojáři ze studia CD Projekt RED se pochlubili, že hra překonala 8 milionů předobjednávek s tím, že 94 procent z nich k hráčům zamířilo digitální cestou.

PC zatím “vítězí” nad konzolemi s 59 % versus 41 %. A jen na Steamu Cyberpunk hrálo víc než milion lidí současně. Vyšlo ale třeba také najevo, že i do takzvaného streamovacího režimu se zatoulala vinou chyby jedna licencovaná skladba, která by tam neměla co dělat. Autoři už pracují na nápravě.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru