Call of Duty: Warzone, Activision, Do Call of Duty: Warzone míří John Rambo a John McClane

Do Call of Duty: Warzone míří John Rambo a John McClane

Activision má vytasit stejné zbraně jako Fortnite. Známé filmové hrdiny osmdesátých let

Zdroj: koláž/Vortex
9. 5. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Free-to-play battle royale akce ze série Call of Duty se má rozšířit o nové známé postavy, respektive skiny. Zdá se, že do hry dorazí hrdinové akčních filmů z osmdesátých let, kam je po nedávné transformaci mapy Verdansk zasazen celý Warzone. Konkrétně se mluví o tom, že se ve hře objeví hlavní hrdina série Smrtonosná past John McClane, kterého hrál Bruce Willis, a John Rambo, kterého na plátně ztvárnil Sylvester Stallone.

Nové skiny by podle všech indicií měly dorazit ještě tuto sezónu. Activision na ně začal lákat různými náznaky a narážkami. Magazín Video Games Chronicle tyto domněnky potvrzuje a připomíná, že mu creative director Amos Hodge ze studia Raven Software v nedávném rozhovoru prozradil, že tu v době transformace mapy Verdansk byla v materiálech jedna tajná sekce, do níž nikdo nemohl nahlédnout. A sliboval další zajímavé věci spojené s tematikou osmdesátých let.

Activision dokonce spustil web fiktivní společnosti Nakatomi Duct Cleaning. Společnost Nakatomi se objevuje ve Smrtonosné pasti, i když ta je trochu novějšího data než období Warzonu, ale to je maličkost. Předchozí tweet SURVIVORJOHN#1009062 zase odkazoval na filmovou sérii Rambo a úspěchy hlavního hrdiny. Oficiální účet na Twitteru v jednu chvíli sledoval několik lidí s příjmením Trautman. Sam Trautman byl velící důstojník a mentor Ramba. Ve filmu ho hrál Richard Crenna.

Před pár hodinami se také objevil na mapě neznámý objekt zakrytý plachtou. Není jasné, co ukrývá. Ale to nemusí nutně s novými postavami souviset.

Jako dítě osmdesátých let bych byl z podobného crossoveru nadšený a to přitom ani nejsem bůhvíjaký fanda akčních filmů. Na první pohled šílená mise vlastně není nijak šokující. Podívejme se na to, co dělá Fortnite. Pokud mu chce Call of Duty: Warzone konkurovat, musí přirozeně také nasadit podobné zbraně – celebrity, camea a licencované postavy. V battle royale akci od Epicu se už objevila celá řada postav a fiktivních hrdinů, včetně těch, kteří by se teď klidně hodili i pro studenou válku ve Warzone.

Točíme kolotočem dalších kandidátů

Ale bez ohledu na to se nabízí pár zajímavých kandidátů, z nichž může Activision vybírat. Kromě jmenovaných stojí za úvahu Jack Burton (Kurt Russel), Frank Dux (Jean-Claude Van Damme), Martin Riggs (Mel Gibson), Dutch (Arnold Schwarzenegger), Nico Toscani (Steven Seagal) nebo Chuck Norris v libovolné roli. Třeba jako… Chuck Norris. Ostatně podělte se o své vlastní tipy.

John Rambo a John McClane nejsou ve světě videoher žádnými nováčky. Prvně jmenovaný se objevil nejen v celé řadě vlastních titulů, ale také jako hostující postava docela nedávno v bojovce Mortal Kombat 11. John McClane řádil především v adaptacích svých filmových dobrodružství.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru