Renegade X, Totem Arts, Do akce Renegade X přibude obsah z Tiberian Sun

Do akce Renegade X přibude obsah z Tiberian Sun

Duchovní nástupce Command & Conquer: Renegade se už na podzim dočká nového módu

Zdroj: Westwood Studios
22. 6. 2020
Název: Renegade X Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: ,

Vývojáři akce Renegade X, která je bezplatným komunitním remakem a současně duchovním nástupcem Command & Conquer: Renegade z roku 2002, nás lákají na nový obsah. Renegade X: Firestorm přinese nový mód inspirovaný hrou Tiberian Sun. Společně s ním do hry samozřejmě přibudou nové jednotky, vozidla, stavby i mapy zasazené do této éry.

Mezi mapami půjde plynule přecházet

Autoři z Totem Arts už několik dní předem na oznámení lákali a o možnosti, že by se obsah hry rozšířil tímto směrem, se spekulovalo poměrně dlouho. Nyní se přání mnoha fanoušků konečně začalo plnit.

Režim Firestorm bude k dispozici přímo v Renegade X a mezi oběma érami, respektive příslušnými mapami bude možné plynule přecházet na konci každého kola. Obsah inspirovaný Tiberian Sun by měl do hry dorazit ještě letos na podzim. V dalších týdnech se máme dočkat nových podrobností.

Podtitul Firestorm, který si vypůjčila hra Renegade X, nesl datadisk k Tiberian Sun z roku 2000.

Samotný Renegade X rozhodně stojí za zkoušku, pokud jste jej nikdy nehráli. Jak už název napovídá, titul vychází z Command & Conquer: Renegade, což byl akční spin-off legendární real-time strategie od Westwoodu. Renegade X pohání technologie Unreal Engine, nabízí multiplayer až pro 64 hráčů i známé strany.

Pokud jde o Command & Conquer: Tiberian Sun, ten vyšel v roce 1999 a šlo o pokračování původní hry z roku 1995. Titul přinesl mnohá vylepšení a zaměřil se na na nový konflikt mezi GDI a Nod 30 let po událostech originálu. Podtitul Firestorm, který si vypůjčila hra Renegade X, nesl datadisk z roku 2000. Proto se používal v souvislosti s tímto spekulovaným obsahem ještě před jeho oficiálním představením.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru