Ace Combat 7: Skies Unknown, Bandai Namco Entertainment, Do Ace Combatu 7 míří experimentální letouny

Do Ace Combatu 7 míří experimentální letouny

Váš virtuální hangár rozšíří tři nová letadla a množství skinů. Třeba F-16 s delta křídlem

Zdroj: Bandai Namco
6. 4. 2021
Název: Ace Combat 7: Skies Unknown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
18. 1. 2019
11. 7. 2024 (Switch)

Letecká akce Ace Combat 7: Skies Unknown od Bandai Namco sice vyšla už před více než dvěma lety, ale stále do ní proudí nový obsah. Vývojáři oznámili při příležitosti pokračujících oslav 25. narozenin série další DLC. A troufnu si říct, že tohle patří mezi ty nejatraktivnější z poslední doby.

DLC obsahuje F-15 S/MTD, F-16XL a FB-22 Strike Raptor.

Rozšíření Experimental Aircraft Series, jak už ostatně jeho název napovídá, se zaměřuje na nejrůznější prototypy a experimentální stroje. Tentokrát však nikoli fiktivní letouny, které vymysleli samotní vývojáři, ale letadla, na nichž se opravdu pracovalo i v našem světě. DLC obsahuje F-15 S/MTD, F-16XL a FB-22 Strike Raptor. Ještě jednou zdůrazním, že se nejedná o fiktivní kreace, ale skutečné varianty a vývojové stupně slavných letounů F-15, F-16 a F-22.

DLC vyjde ještě na jaře a kromě nových strojů do hry přinese i spoustu nových atraktivních skinů a emblémů pro dřívější letadla. Na výběr bude celkem 13 nových skinů, které původně využívali vaši nepřátelé. Cena nového rozšíření zatím nebyla stanovena.

Starší rozšíření obvykle stála okolo stokoruny. Některá menší byla dokonce zdarma. Fanoušci Ace Combatu díky nim mohli už dříve usednou do kokpitu různých fiktivních strojů z této ságy, ale rovněž se pustit do plnění úplně nových misí nad rámec původní kampaně.

Vydavatel se v lednu pochlubil, že Ace Combat 7 prodal přes 2,5 milionu kopií, čímž se z něj stal nejprodávanější titul z celé série, když předstihl dosud vedoucí Ace Combat 4. Vzhledem k tomu, jak jsou autoři nadále aktivní, není divu, že se už nějakou dobu spekuluje o možné next-gen upgradu pro nové konzole.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru