Dnešní akce Bandai Namco bude jen o jediné hře

Dnešní akce Bandai Namco bude jen o jediné hře

Elden Ring od studia FromSoftware to nebude. Celý přenos se má týkat House of Ashes

Zdroj: Bandai Namco
15. 6. 2021

Pokud jste se těšili na dnešní večerní akci společnosti Bandai Namco, raději držte očekávání na uzdě. I když ani dosud nebylo jisté, že se na prezentaci objeví netrpělivě očekávaný Elden Ring od studia FromSoftware, teď se to zdá v podstatě vyloučené. Pořadatelé E3 totiž upřesnili svůj dnešní program a uvedli, že akce Bandai Namco Presents je vyhrazená pouze jedinému titulu – House of Ashes z epizodické hororové série The Dark Pictures Anthology od britského studia Supermassive Games.

Podobnou informaci vyslali do světa samotní vývojáři. Ti lákají na exkluzivní rozhovor o House of Ashes. I když to by samo o sobě nevylučovalo možnost, že se objeví další hry z portfolia Bandai Namco, název programu zní poměrně výmluvně. Takže si sám můžu nechat zajít chuť na Ace Combat a potenciální další novinky. Vypadá to, že Bandai Namco volí podobnou strategii jako WB Games s Back 4 Blood.

Situaci budeme dále sledovat. Přenos má začít ve 23:30 našeho času a pokud by něco nakonec nasvědčovalo tomu, že nepůjde jen o The Dark Pictures Anthology, zařadili bychom jej i do našeho vysílání.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru