A Total War Saga: Troy, Sega, Dnes vyšla zdarma strategie A Total War Saga: Troy

Dnes vyšla zdarma strategie A Total War Saga: Troy

Prvních 24 hodin si můžete nový přírůstek do série Creative Assembly aktivovat bezplatně

Zdroj: Sega
13. 8. 2020
Název: A Total War Saga: Troy Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Hrám zdarma a nejrůznějším slevám nebo akcím se na webu normálně nevěnujeme. Tohle je ale trochu jiný případ. Strategie A Total War Saga: Troy od studia Creative Assembly totiž exkluzivně v Epic Games Storu debutuje a zaplatit za ni nemusíte ani korunu. Prvních 24 hodin si můžete titul bezplatně stáhnout a vyšel právě dnes odpoledne. Ušetřit tak můžete 50 eur, za které se pak bude hra dál prodávat. Na další distribuční kanály včetně Steamu dorazí až v příštím roce.

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se tato netradiční strategie všem stranám vyplatí. Nepochybně ale k Epicu opět přiláká pár nových uživatelů. A ani vývojáři a vydavatel, kterým je společnost Sega, na tom zřejmě nebudou tratit. Autoři předpokládají, že se díky akci k Total Waru dostane spousta úplně nových hráčů, které by rovněž měla Trója oslovit.

Sluší se uvést, že nejde o klasický velký Total War a plnohodnotné pokračování, ale odbočku, jakou byla podobně pojmenovaná hra Total War Saga: Thrones of Britannia. Jak už název Troy napovídá, čeká nás příběh inspirovaný Homérovou Iliadou. Slavný konflikt si užijeme z perspektivy Řeků i Trojanů a podíváme se také na události a postavy, z nichž vychází pozdější mýty, báje a legendy. Autoři slibují také celou řadu inovací v kampani i v samotných bitvách.

Průměrné hodnocení hry se na Metacriticu zatím pohybuje okolo 75 procent. Číslo se ale zakládá na necelé dvacítce recenzí. My jsme hru prvně spatřili skoro přesně před rokem na Gamescomu a Zdeněk si před dvěma měsíci vyzkoušel hratelnou ukázku. Jeho dojmy si můžete připomenout níže.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru