Vivat Slovakia, Dnes vychází slovenské GTA Vivat Slovakia

Dnes vychází slovenské GTA Vivat Slovakia

Open world akce z Bratislavy vstupuje do early accessu a láká na první půlku příběhu

Zdroj: Team Vivat
18. 4. 2024
Název: Vivat Slovakia Vývojář: Platformy: Žánr:

Dnes, tedy ve čtvrtek 18. dubna, ve 14 hodin vyjde ambiciózní slovenská městská akce Vivat Slovakia od studia Team Vivat. Titul startuje v programu předběžného přístupu. Autoři lákají na první polovinu příběhových misí a samozřejmě také slovenský dabing. Své hlasy herním postavám propůjčili Marián Labuda ml., Kristína Svarinská, Michal „Ego“ Straka či Rudo „Čavalenky“ Danihel. Kromě slovenského dabingu hra nabídne i české a anglické titulky.

V nadcházejících měsících se vývojáři chystají hru průběžně doplňovat o další obsah, naslouchat zpětné vazbě a samozřejmě také opravovat chyby. Případné nedostatky mohou hráči hlásit prostřednictvím tlačítka přímo ve hře. Viva Slovakia se bude prodávat za 28 eur. S desetiprocentní zaváděcí slevou ji ale můžete hned v prvním týdnu ulovit za 26 eur.

Hra by měla v early accessu strávit přibližně 6 až 12 měsíců. Už na začátku nám ale bude k dispozici digitální Bratislava, přes 50 ovladatelných strojů, rozhlasová stanice LFO nebo vedlejší aktivity. Cena plné verze se může později zvýšit.

Více podrobností o devadesátkové akci najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru