Age of Wonders 4, Paradox Interactive, Dnes má být oznámena strategie Age of Wonders 4

Dnes má být oznámena strategie Age of Wonders 4

Vývojáři na oznámení nějaké nové hry skutečně lákají. Insider billbil-kun prozradil její název

Zdroj: Triumph Studios
19. 1. 2023
Název: Age of Wonders 4 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 5. 2023

Tým Triumph Studios na dnešek láká s tím, že ve spolupráci se společností Paradox Interactive něco představí. Stane se tak ve streamu na YouTube a na Twitchi, přičemž s jistotou víme, že půjde o novou hru a dočkáme se prvního pohledu na ni. Start je naplánován na 18 hodin našeho času.

Velice důvěryhodný leaker billbil-kun, který pravidelně přináší informace o hrách pro předplatitele, nicméně předčasně odhalil, že konkrétně půjde o Age of Wonders 4. Hra má být k dispozici ve standardní i prémiové verzi, přičemž ta základní se prý bude prodávat za 50 eur. Další podrobnosti ale nepřináší.

Triumph Studios je nizozemský tým založený v roce 1997. Proslavil se díky sériím Age of Wonders a Overlord. První díl Age of Wonders debutoval už v roce 1999 a vznikl ve spolupráci s Epicem. Ten poslední s podtitulem Planetfall dorazil na PC i konzole v srpnu 2019.

Od roku 2017 patří studio společnosti Paradox Interactive. Získala ho za 4 miliony eur. Šlo o čtvrté velké studio Paradoxu a první, které nepůsobilo v domovském Švédsku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru