Disney Pixel RPG, GungHo Online Entertainment, Disney Pixel RPG pořádá výpravu se známými hrdiny

Disney Pixel RPG pořádá výpravu se známými hrdiny

Mickey Mouse, Zloba nebo Pú spojí své síly a vrhnou se do boje za záchranu svých domovů

Zdroj: Disney
Název: Disney Pixel RPG Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Společnost Disney oznámila novou mobilní hru, na níž pracuje japonské studio a vydavatel GungHo Online Entertainment. Disney Pixel RPG vývojáři popisují jako unikátní dobrodružství s pixelovými verzemi známých hrdinů od Disney, jež nabídne výpravnou cestu napříč různými světy ve snaze obnovit pořádek. Hra je free to play s mikrotransakcemi a už nyní je v některých zemích možné se do hry předregistrovat na Google Play nebo App Store.

Ve hře se sejde celá řada postaviček, které přichází z odlišných herních světů, což reflektuje i příběh. Jejich domovy byly napadeny a začaly se hroutit, načež se původně oddělené světy propojily a vyvolaly zmatek. Během výpravy za navrácení klidu a rovnováhy staneme po boku oblíbených hrdinů, kteří jsou už v nynější sestavě velice odlišní a zdá se, že se to projevilo i na výtvarné stylizaci. Dle očekávání největší pozornost zasluhuje sám Mickey Mouse, v tuto chvíli ho dále doplňují Zloba, Ariel a Aurora (Šípková Růženka), Medvídek Pú, Stitch, Džin z Aladina a Baymax z Velké šestky. V popisu hry v digitálních obchodech je zmíněn i Kačer Donald, no obrázcích je pak i Goofy. Další by se však měli časem postupně přidávat, přičemž má zahrnovat postavy z filmů a seriálů jako Na vlásku, Mulan, Petr Pan, Aristokočky či Zootropolis. Do budoucna bychom se ovšem měli dočkat i jiných světů a hrdinů.

Dle vývojářů má být titul skvělou volbou pro všechny hráče, kteří milují Disneyho, RPG a pixel art. Dle předchozí hry studia Puzzle & Dragons se dá zároveň očekávat, že titul bude zahrnovat prvky gacha, ale zatím nebyli konkrétní, stejně tak jsme se zatím bohužel nedočkali zrovna detailního popisu gameplaye. Hratelností má být nicméně RPG uzpůsobeno i pro začátečníky, tudíž nemají mít obavy, pokud zatím žádnou takovou hru nehráli. Zkušenější hráči by zde ovšem měli též najít i výzvu. Souboje mají být rychlé a strategické s jednoduchým ovládání, nabídnou navíc i funkci auto-play. Své hrdiny budeme vysílat na expedice, na nichž mohou prozkoumávat svět a nacházet a shromažďovat materiály, i když zrovna nebudeme ve hře. My sami pak máme možnost si přizpůsobit vlastního avatara pomocí nejrůznějších doplňků s motivy Disney.

Hra je určena po operační systémy iOS 17.0 a Android 9.0 a vyšší. V Japonsku by hra měla být k dispozici už v září, vydání v dalších zemích zatím není známo.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru