Diablo IV, Blizzard Entertainment, Diablo IV může nabídnout ještě jedno kolo bety

Diablo IV může nabídnout ještě jedno kolo bety

Vývojáři to naznačují na sociálních sítích. Na dnešek navíc chystají video s překvapením

Zdroj: Blizzard
20. 4. 2023
Název: Diablo IV Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 6. 6. 2023 Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 6. 6. 2023

Ačkoliv Diablo IV dorazí už za necelé dva měsíce, nedávný betatest hráče pořádně navnadil a vcelku přirozeně se vývojářů tu a tam ptají, jestli si náhodou ještě nebudou moci zahrát před vydáním. A i když takové dotazy většinou zůstávají bez odpovědi, Blizzard udělal výjimku a na jeden takový odpověděl. Jedna z fanynek, vystupující na Twitteru pod přezdívkou GreenFairy, jednoduše napsala, že potřebuje víc Diabla IV, na což správci oficiálního účtu hry odpověděli, že se to dá zařídit.

Co to přesně znamená, začalo být obratem předmětem horlivé diskuze a skutečně se zdá, že Blizzard zřejmě připravuje ještě jedno kolo testování. Objevují se nicméně ještě optimističtější názory, že je možná všechno připraveno k dřívějšímu vydání, což by bylo nezvyklé, ale určitě ne zcela nemožné. Podle toho, co si mohli hráči otestovat před několika týdny, se zdá být většina věcí v pořádku, ale samozřejmě záleží na zbývající, a nutno podotknout větší části hry, která se může ještě stále ladit a optimalizovat.

Aby však toho lákání nebylo málo, vývojáři dosavadní spekulace přiživili oznámením dalšího komunitního streamu, o kterém už od začátku mluví v superlativech. Má jít o velkou událost, trvající kolem 90 minut, během které se hráči dozví víc o endgame obsahu, poznatcích o postavách a dungeonech v betě, a další zajímavé věci. Jenže byl to Rod Fergusson, generální manažer značky Diablo v Blizzardu, který se ptal svého kolegy Adama Fletchera, jestli jde o ten přenos s tajemným oznámením, nebo jestli o něm ještě nechtějí mluvit. „Mimochodem, jsem fakt rád, že teď používám Slack a ne něco veřejného, jako je třeba Twitter. To by byla fakt pohroma,“ dodal pak ve vtipu Fergusson a rozvířil debatu.

Budeme si ale muset počkat, co nakonec Blizzard přichystal, přenos začíná dnes ve 20 hodin a proběhne na Twitchi.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru