Destruction AllStars, Sony Interactive Entertainment, Destruction AllStars se bude prodávat za 20 dolarů místo 70

Destruction AllStars se má prodávat za 20 dolarů místo 70

Po opuštění programu PlayStation Plus bude nakonec akce s auty mnohem levnější

Zdroj: Sony
26. 2. 2021
Název: Destruction AllStars Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2021

Vývojáři ze studia Lucid Games na PlayStation Blogu nastínili budoucnost své nové hry Destruction AllStars, která se mi docela líbila, ale zatím bohužel trpí na nedostatek obsahu a omezenou životnost. Asi nejdůležitější zprávou je, že po opuštění programu PlayStation Plus, kde je nyní titul k dispozici, se bude prodávat za 20 dolarů namísto původně avizovaných 70 dolarů. Do prodeje digitální verze vstoupí 6. dubna. Předplatitelům samozřejmě zůstane tak dlouho, jak dlouho bude aktivní jejich PS Plus.

V obsáhlém příspěvku se ale komunitní manažer George Rule věnoval také dalším věcem. Ocenil podporu fanoušků a poděkoval za zpětnou vazbu, která už se projevila i na některých updatech hry. Autoři slibují další obsah. Už příští týden například do hry přibude Mayhem 8 na 8, čeká nás ale i double xp víkend. Do Destruction AllStars v březnu dorazí nové skiny a na duben slibují vývojáři další překvapení. Konkrétně u akcí na zisk většího množství zkušeností mám ale pochyby, zda se to zatím nějak výrazně projeví, když právě bezcílné levelování v podstatě k ničemu nevede a je jedním z nedostatků hry

První epizoda singlu byla už při vydání zdarma, ale za další se musí platit skutečnými penězi. To by se mělo v budoucnu změnit.

Studio plánuje dál rozšiřovat a vylepšovat takzvanou Challenges Series, což je v podstatě singl na pokračování, v němž postupně poznáváte jednotlivé hrdiny i jejich vzájemné vztahy díky krátkým příběhovým animacím. Tento režim navíc obsahuje některé unikátní herní režimy a můžete si jeho hraním odemknout speciální odměny. První epizoda byla už při vydání zdarma, ale za další se musí platit skutečnými penězi. To by se mělo v budoucnu změnit.

V Destruction AllStars jsou dvě různá platidla – AllStar Coins a Destruction Points. Ty první vyděláte přímo ve hře a utrácíte je za skiny, emoty, hlášky a podobně. Za ty druhé musíte zaplatit v PS Storu a kromě výše uvedených kosmetických věcí se jen díky nim dostanete ke zmíněné Challenge Series. Ale jak už autoři dříve slíbili, i toto platidlo by mělo jít v budoucnu získat hraním. Vyděláme si na něj prý blíže neupřesněnými speciálními in-game aktivitami. Což umožní nakupovat další části singlu bez otravných mikrotransakcí. Určitě krok správným směrem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru