Destruction AllStars, Sony Interactive Entertainment, Destruction AllStars odloženo, ale bude v PS Plus

Destruction AllStars odloženo, ale bude v PS Plus

Jeden z launchových titulů se přesouvá na příští rok. Normálně za něj zaplatíte okolo 2 tisíc

Zdroj: Sony
26. 10. 2020
Název: Destruction AllStars Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2021

Společnost Sony nás před malou chvilkou na PlayStation Blogu překvapila informací, že hra Destruction AllStars od studia Lucid Games se z letošního listopadu přesouvá na příští rok. Vyjde v únoru, ale po dobu dvou měsíců bude k dispozici všem předplatitelům programu PlayStation Plus. Jde přitom o jednu z her, která se jinak bude prodávat za vyšší cenu, než bylo dosud obvyklé. U nás je cena krabicové verze 1999 korun a v PS Storu stojí 2119 korun. Digital Deluxe edice pak přijde na 2379 korun.

Nástupce Destruction Derby?

Multiplayerový titul míří jen na PS5 a autoři chtějí, aby si ho vyzkoušelo co nejvíc lidí. Nabídnout ho všem, kteří si platí PS Plus, se tak zdá být ideální volba. Na příští týden vývojáři slibují nový trailer a další detaily o hře samotné. Tým chápe, že někoho odklad zklame, ale doufá, že hráči rozhodnutí pochopí. Za všechny předobjednávky samozřejmě vrátí peníze.

Bojová hra s auty může snad částečně navázat na tituly jako Destruction Derby nebo Twisted Metal. Její autoři ze studia Lucid Games mají na kontě třeba Geometry Wars 3: Dimensions a dříve pracovali v Bizarre Creations. Někteří autoři Destruction AllStars se v minulostí podíleli i na sérii Wipeout. Novinka byla oznámena letos v červnu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru