Destruction AllStars, Sony Interactive Entertainment, Destruction AllStars již brzy vstoupí do první sezóny

Destruction AllStars již brzy vstoupí do první sezóny

Chystá se battle pass, další hrdina s vlastním autem i kompetitivní mód. Vše dorazí v dubnu

Zdroj: Sony
19. 3. 2021
Název: Destruction AllStars Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2021

Pokud se podíváte na konec naší recenze hry Destruction AllStars, vedle velké žluté šestky uvidíte v soupisu negativ kritiku stran malé variability herních módů, arén a obsahu jako takového. Když Jirka tuhle závodní akci hodnotil, jeho obavy směřovaly právě k tomu, že hráči už nebudou mít za pár týdnů co hrát a očividně si to uvědomili i vývojáři z Lucid Games. V novém příspěvku na blogu PlayStationu proto odhalují své plány na letošní rok a ke skvěle fungující i vypadající hře znovu lákají možná už trochu unavené hráče. Jak prozrazuje titulek, zážeh nové vlny zájmu má vyvolat odstartování první sezóny v tradičním live-service stylu, na kterou do konce roku 2021 navážou ještě dvě další. Součástí budou battle passy, kosmetické odměny a také noví hrdinové spolu s dalšími herními módy.

Zdroj: Sony

„Reagovali jsme na mnoho podnětů od komunity jak nejrychleji to bylo možné. Umožnili jsme například získávat prémiovou měnu skrze výzvy přímo ve hře, přidali jsme servery v nových regionech a odemknuli raritní skiny pro další úpravu vašich hrdinů,“ říká komunitní manažer George Rule. Nyní ovšem podle jeho slov přichází chvíle pro ještě větší obsahový přídavek, který naváže na první nový mód Mayhem, který byl spuštěn minulý týden. Tentokrát ovšem vývojáři z Lucid Games nechystají pouze jeden nový režim, ale již zmiňované spuštění systému sezón, které budou nový obsah přinášet pravidelně.

První sezóna, která bude zahájena v dubnu, nese podtitul Hotshots, odkazující na ambice soutěžících hrdinů. Ačkoliv si vývojáři chystají podrobnější představení na pozdější datum, už nyní mluví o tom, že do hry přibude nová postava se svými unikátními schopnostmi a vozidlem, byť je v tuto chvíli složité odhadovat, nakolik významný přídavek do současného lineupu to bude. Přesto je důležité dodat, že vývojáři neplánují sezónní obsah po uběhnutí vymezené doby ze hry odstraňovat, takže všechno, co do Destruction AllStars kdy dorazí, tam má zůstat navždycky.

Co se týče battle passu, k dispozici bude placená i bezplatná verze, lišící se množstvím a vzácností odměn. Systém by měl odpovídat tomu, který můžete znát z jiných her se sezónním obsahem.

Vedle nových hrdinů se to tedy bude týkat i kompetitivního módu Blitz pro čtyři týmy po třech hráčích, kteří musí spolupracovat a zajistit, aby jejich hrdinové a vozidla vydržela až do konce. I v tomto případě si ale vývojáři vyhradili ještě trochu času navíc, než odhalí všechna specifika a detaily. Co se týče battle passu, k dispozici bude placená i bezplatná verze, lišící se množstvím a vzácností odměn. Systém by měl odpovídat tomu, který můžete znát z jiných her se sezónním obsahem – tedy nutnost plnit zadané úkoly, resp. získávat zkušenosti a nové úrovně, čímž se budete posouvat v battle passu stále dál a odemykat si tím nové odměny. Ty by měly být na rozdíl od ostatního obsahu navázány přímo na probíhající sezónu a není v tuto chvíli jisté, zda je bude možné získat i po jejím skončení.

Poslední novinkou, kterou Geroge Rule v příspěvku zmiňuje, je fotomód, který má být současně reakcí na skvělé screenshoty od hráčů. Vývojáři jednoduše chtějí podpořit kreativní nápady komunity a již brzy jim mají oblíbený nástroj poskytnout. Rule ovšem upozorňuje, že k dispozici bude pouze v singleplayerových módech, kde lze hru pozastavit, v multiplayeru z pochopitelných důvodů své uplatnění nenajde. Samozřejmostí pak je možnost dozdobit pořízené snímky nejrůznějšími samolepkami, případně jim vdechnout unikátní náladu pomocí filtrů.

Zdroj: Sony

Na závěr připomínáme, že až do 5. dubna je Destruction AllStars dostupné v rámci předplatného PlayStation Plus, poté pak bude hra standardním způsobem prodávána. Příjemné ovšem je, že vývojáři slevili z původních nároků a nebudou vyžadovat plnou cenu – hra od 6. dubna přijde na cenu odpovídající 20 dolarům, přičemž bude k dispozici i deluxe edice s prémiovou měnou, speciálním skinem pro Lupitu, herními avatary či digitálním artbookem. Cena zatím nebyla stanovena.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru