Destiny 2, Activision, Destiny mohlo dostat animovaný seriál

Destiny mohlo dostat animovaný seriál

Studio Bungie údajně vyjednávalo s Netflixem, ale z plánu nakonec sešlo

Zdroj: Bungie
19. 4. 2024
Název: Destiny 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2017

Zdá se, že nechybělo moc a vedle mnoha jiných adaptací jsme se mohli podívat také na Destiny v podobě animovaného seriálu. Studio Bungie mělo vyjednávat s Netflixem uvedl Paul Tassi z magazínu Forbes ve videu na svém kanálu (via Eurogamer). Příprava seriálu se ale podle něj nedostala moc daleko. Není jasné ani to, o čem přesně by seriál pojednával, nebo jak moc by kopíroval děj existujících her.

Předpokládá se, že o projektu se uvažovalo ještě předtím, než Bungie koupila společnost Sony. Nicméně ani Sony se při akvizici netajila ambicí učinit z této značky něco, co by přesahovalo svět videoher. A samozřejmě k tomu má výrobce PlayStationu skvělé podmínky díky četném televizním a filmovým aktivitám. V každém případě v podání Sony jsme se zatím nedozvěděli, že by se z Destiny měla vyklubat nějaká další adaptace.

I když samozřejmě nevíme, jak by Destiny v televizi nebo ve filmu mohlo vypadat, rád bych věřil tomu, že by mělo podobnou atmosféru jako kdysi našlapané CGI trailery na první Destiny s hubou od legendárních Led Zeppelin. Upoutávky Become Legend (2014) a Evil’s Most Wanted (2015) také režíroval talentovaný Joseph Kosinski (Tron: Legacy, Oblivion, Top Gun: Maverick). Připomeňte si je níže.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru