Stellar Blade, Sony Interactive Entertainment, Demo Stellar Blade oficiálně vyjde v pátek

Demo Stellar Blade oficiálně vyjde v pátek

Zabaví asi na 40 minut. Postup bude možné přetáhnout do plné verze

Zdroj: Shift Up
25. 3. 2024
Název: Stellar Blade Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 26. 4. 2024

Společnost Sony na PlayStation Blogu oznámila, že hratelné demo Stellar Blade konečně dorazí oficiálně. Poté, co se demoverze na chvíli před pár týdny objevila v americkém PS Storu předčasně, aby následně zase během pár desítek minut zmizela, se teď všichni dočkáme 29. března, tedy už tento pátek v 15 hodin našeho času.

Hratelná ukázka bude samozřejmě k dispozici zdarma a jak nejspíš víte už z předchozích videí, odstartuje hned na začátku hry a končí u prvního bosse. Autoři slibují, že úvodní segment včetně tutoriálu seznámí zájemce s úplnými základy. Navíc ale vývojáři říkají, že si připravili malé překvapení pro hráče, kteří demo dokončí.

Tým Shift Up láká na souboje v 60 fps nebo haptickou zpětnou vazbu ovladače DualSense. Postup, kterého hráči dosáhnou v demu, bude podle autorů možné přetáhnout do plné verze. Save musí být uložený přímo v konzoli. Na demo láká také nový krátký trailer. Ukázka by měla hráče zabavit přibližně na 40 minut a od nedávného úniku se opakovaně mluvilo třeba o tom, že hlavní hrdinka bude moci obléknout některé hodně odvážné kostýmy.

Plná verze vyjde 26. dubna. Více podrobností o hře najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru