Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Death Stranding vyjde na PC začátkem června

Death Stranding vyjde na PC začátkem června

Port přinese nové funkce a objeví se v něm i kosmetický obsah ze série Half-Life od Valve

Zdroj: Kojima Productions
2. 3. 2020
Název: Death Stranding Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Loni v říjnu jsme se dozvěděli, že Death Stranding od studia Kojima Productions vyjde na PC ve spolupráci s 505 Games letos v létě. Teď už víme, že se tak stane přesně 2. června. K dispozici je i čerstvá upoutávka, která nás láká na nové funkce a vylepšení.

PC verze přinese takzvaný fotomód, vysoký framerate, podporu pro ultraširokoúhlé monitory a překvapivě také obsah původem ze série Half-Life od Valve. Spuštěn byl i web věnovaný PC verzi, na němž najdete například nové wallpapery a vyzvánění pro mobily.

Kdo si hru předobjedná, případně hru koupí nejpozději v den vydání, může se těšit na celou řadu bonusových materiálů, které prezentuje video i obrázek v galerii. Za zmínku stojí například digitální artbook, původní soundtrack, wallpapery a nějaké exkluzivní vybavení, které uplatníte přímo ve hře. Kromě digitálních verzí vyjde i klasická krabicovka.

Asi nejzajímavější je ale spolupráce s Valve. Narážky na Half-Life a ukázky spřízněného obsahu nabízí i nová upoutávka. Kromě headcraba se v ní mihnou i brýle Gordona Freemana, ventil na zátylku hlavního hrdiny nebo rukavice z chystaného VR pokračování Alyx. Uvidíme, co se z nich nakonec vyklube, a zda budou mít tyto předměty i nějaké praktické využití. A také jak do světa Death Stranding zapadnou.

Podle zápisu na Steamu to vypadá, že PC verze Death Stranding bude spoléhat na protipirátskou ochranu Denuvo. Port míří na Steam i Epic Games Store.

V naší recenzi PS4 verze obdržel Death Stranding hodnocení 10/10. Profil studia Kojima Productions si můžete připomenout v našem starším videu.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru