Midnight Suns, 2K Games, Deadpool ohlašuje příchod do Midnight Suns

Deadpool ohlašuje příchod do Midnight Suns

Všehoschopný žoldák a nesnesitelný vtipálek rozšíří hrdinské řady už příští týden

20. 1. 2023
Název: Midnight Suns Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 2. 12. 2022

Ne každý hrdina musí být nutně seriózní, což samozřejmě neplatí ani o neustále hláškovacím a mnohdy nevybíravém Deadpoolovi. Ten je první posilou už tak zajímavého a rozmanitého týmu ve strategii Marvel’s Midnight Suns od Firaxis Games. Deadpool do hry dorazí v rámci prvního placeného DLC s názvem The Good, The Bad a The Undead, které vyjde již 26. ledna, případně je součástí Season Passu.

Nebyl by to Deadpool, kdyby se ve svém vlastním traileru náležitě nepředstavil a neuvedl – proto nechybí akce, podivné i humorné situace, nějaké ty hlášky, pózy ani pověstné boření čtvrté stěny. Fanoušky herního Deadpoola navíc určitě potěší, že je opět ke slyšení jeho známý hlas, jehož se ujal známý dabér Nolan North. Deadpool ale samozřejmě zamíchá i samotným bojem. V každém případě totiž nepřichází s prázdnýma rukama a hru doplní o tři nové příběhové mise včetně nových nepřátel, nebudou však chybět ani další schopnosti, vylepšení nebo skiny a oblečení.

V soubojích Deadpool tasí dvě pistole, ale dojde i na jeho katany, aby mohl svým nepřátelům udělat co největší poškození. K dispozici má i granáty a každé kolo se obnoví část jeho zdraví. Když však nebojuje, dokáže být poměrně přátelským hrdinou, a tak bude možné i s ním ve hře budovat přátelský vztah. On sám si je však stále dobře vědom toho, že je pouze fiktivní postavou. Dalšími hrdiny, kteří budou následovat po Deadpoolovi v nadcházejících DLC, jsou neméně oblíbený Venom, Morbius a Storm. Více o hře naleznete v našem archivu, případně můžete omrknout naši recenzi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru