Dead Space vyjde v lednu a chlubí se grafikou

Další pohled do zákulisí vývoje remaku odhalil datum vydání i vizuální upgrady

Zdroj: EA
13. 5. 2022
Název hry: Dead Space (remake) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 27. 1. 2023 Platformy: , , Žánr: ,

Před pár dny jsme se zabývali společností EA a tituly, které vydá do konce března 2023. Teď už s jistotou víme, že jedním z nich by měl být remake survival hororu Dead Space. Vývojáři ve speciálním čtvrtečním streamu oznámili, že datum vydání stanovili na 27. ledna. Hra míří na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Až dosud jsme počítali s obecným termínem, který mluvil o začátku příštího roku.

Producent Phillippe Ducharme prohlásil, že jako fanoušci značky si vývojáři práci užívají a remake chystají s respektem, jaký si taková hra zaslouží. Nadšení jsou také z reakcí komunity, kterou průběžně informují o svém postupu. Projekt podle něj dělá skvělé pokroky. Včerejší stream týmu se zaměřil na grafiku nové verze a vizuální vylepšení. Týká se to prostředí, postav, ale také nasvícení a dalších speciálních efektů.

Podívat se můžete na celý záznam živého vysílání, anebo si vybrat jen některou z kratších částí, která vás konkrétně zajímá. Kromě různých dílčích ukázek je k dispozici také souvislejší úsek hraní, který diváky a Isaaca vezme do strojovny.

Navzdory tomu, že skeptici se obávali, že vydání musí být ještě velmi daleko, autoři nyní říkají, že jejich verze už je hratelná a práce pokračuje dobře. Pokud jde ale o další pohled do zákulisí, pravděpodobně si teď budeme muset nějakou chvíli počkat. EA Motive lákají, že v říjnu okolo Halloweenu bychom se měli dočkat opravdu velkorysé ukázky. Vypadá to ale , že na nadcházejících herních akcích Dead Space neuvidíme. Electronic Arts svou vlastní show EA Play Live pro letošní rok zrušili.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru