Far Cry 6, Ubisoft, Datum vydání Valhally a celý trailer na Far Cry 6

Datum vydání Valhally a celý trailer na Far Cry 6

Ubisoftu unikly další materiály. Víme, kdy vyjde Assassin, a známe upoutávku na Far Cry

Zdroj: Ubisoft
12. 7. 2020
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Společnost Ubisoft pronásledují i těsně před dnešní netrpělivě očekávanou digitální show další úniky. Tentokrát se týkají her Assassin’s Creed Valhalla a Far Cry 6. V obou případech se nejedná o první informační průsaky a oba jsou poměrně zásadní.

Pokud skutečně Assassin’s Creed Valhalla vyjde 17. listopadu, půjde do přímého souboje se Cyberpunkem 2077, který má premiéru o dva dny později.

Na oficiálním italském účtu série Assassin’s Creed na Instagramu se objevilo video, které prozradilo, že Valhalla vyjde 17. listopadu. Toto datum by mělo platit přinejmenším pro Xbox One, a tedy i PS4 a PC. Otázkou je, zda už tou dobou budou venku i nové konzole, ale jde to dost pravděpodobné. V této souvislosti jen připomeneme, že během týdne se objevila dvojice neoficiálních gameplay videí, které vůbec poprvé prezentovaly Valhallu přímo v akci. I když způsobem ne zrovna dvakrát lichotivým. Pokud skutečně Assassin’s Creed Valhalla vyjde 17. listopadu, půjde do přímého souboje se Cyberpunkem 2077, který má premiéru o dva dny později.

Jak už ale bylo řečeno, únik nepostihl jen Assassina, ale znovu také Far Cry 6. Tentokrát se dostal předčasně ven celý CGI trailer. Ubisoft však pravděpodobně na akci představí i gameplay, který nás zajímá ještě víc. Čtyřminutová upoutávka v každém případě představuje blíže příběh, jehož nástřel unikl s prvními podrobnostmi o hře prostřednictvím hongkongského PlayStation Storu už v pátek. Hlavním padouchem je tentokrát krutý diktátor Anton Castillo, který vládne tropickému ráji jménem Yara. Hraje ho Giancarlo Esposito známý ze seriálů Breaking Bad nebo The Mandalorian. Upoutávka nás seznamuje s ním i jeho synem Diegem.

Anton vloží do rukou syna granát a vysvětluje mu, jak funguje i jak funguje jeho vláda, které se má jednou také ujmout. V ulicích zatím zuří nepokoje. Castillo rozhodně není populární vůdce, ale to mu zjevně nevadí a snaží se svému nástupci vštípit něco v tom smyslu, že vlády se vzdát nesmí navzdory hlasité opozici. Trailer také potvrzuje dřívější informaci, že Far Cry 6 vyjde 18. února. Edit: Rekvizity z upoutávky zatím odporují předchozí spekulaci, že by novinka mohla být prequelem třetího dílu.

Na akci Ubisoft Forward se budou dnes večer určitě prezentovat i hry Watch Dogs: Legion nebo Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine. Vrátit by se měl i titul Gods & Monsters, který ale údajně dostal nové jméno i pojetí. Rádi bychom se dozvěděli něco nového také o Beyond Good & Evil 2 nebo Skull & Bones. A pokud Far Cry 6 nemělo být tím letošním velkým překvapením, snad se dočkáme i nějaké skutečně tajné novinky. Ať už půjde o comeback Prince z Persie, Splinter Cellu nebo představení úplně nové značky.

 

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru