American Truck Simulator, SCS Software, Dalším státem v American Truck Simulatoru bude Iowa

Dalším státem v American Truck Simulatoru bude Iowa

Vývojáři z SCS představují další území herních Spojených států. Těšte se na kukuřičný stát

Zdroj: SCS Software
19. 6. 2024
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

V setrvale vysokém tempu informují vývojáři ze studia SCS Software o dalším státě, který rozšíří herní mapu Spojených států v American Truck Simulatoru. Jak už odhaluje titulek zprávy, půjde o Iowu, která se v tuto chvíli připojuje k rozpracovanému Arkansasu a Missouri. Na blogu studia došlo k představení, na co se v případě Iowy můžete těšit, což by kromě dalších kilometrů dálnic a nových zakázek mohlo zafungovat i jako zeměpisné pošťouchnutí, dozvědět se o státu, jeho hlavním městu i průmyslu trochu víc. Ještě než se ale do samostudia pustíte, můžeme vám prozradit, že Iowa je 26. největším státem USA, žije v něm 3,1 milionů obyvatel a hlavním městem, které je s 214 tisíci obyvateli současně i tím největším, je Des Moines.

Vývojáři v obvyklém duchu předchozích podobných představovaček informují například o tom, že se Iowě přezdívá Hawkeye State, upozorňují na řeku Mississippi, která státem protéká a už dopředu naznačují, jaké zakázky můžete v Iowě očekávat. Po více než dvě desetiletí se o Iowě mluví jako o králi kukuřice, takže transporty zemědělských plodin a dalšího materiálu zřejmě budou na seznamu velmi často. Během jízdy se pak podle SCS Software budete moci kochat množstvím pamětihodností a dojde samozřejmě i na dominanty zmiňovaného Des Moines včetně budovy Iowa State Capitol, jejíž kopule je pokryta zlatem.

Vývojáři sdíleli také první obrázky, byť upozorňují, že všechny záběry pochází z rozpracované verze a ve finále může Iowa vypadat jinak. Datum uvedení zatím nebylo oznámeno, což ostatně platí i pro Arkansas s Missouri.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru