Další přenos věnovaný Xboxu připadne na červenec

Další přenos věnovaný Xboxu připadne na červenec

Microsoft žádnou prezentaci neodložil. Spekulace se tentokrát nezakládaly na pravdě

Zdroj: Xbox/IGN
9. 6. 2020

Včera večer se na internetu objevila zpráva, že Microsoft posune nejbližší akci věnovanou novému Xboxu až na srpen. Informace, kterou tlumočila řada médií z celého světa, pocházela původně od Jeffa Grubba z magazínu VentureBeat. Nicméně, jak se později ukázalo, spekulace se nezakládala na pravdě, nebo byla špatně pochopena.

Microsoft ujistil všechny fanoušky, že další naplánovaná prezentace se uskuteční v červenci. Xboxová divize prý nic neodkládá ani neposouvá. Mimo jiné to prohlásil na Twitteru Aaron Greenberg zodpovědný za marketing. Show se uskuteční v termínu, kam ji od počátku redmondský gigant směřoval. Tým už na jejím obsahu usilovně pracuje.

Insideři spekulovali, že Microsoft možná vyčkává na to, s čím přijde Sony, aby mohl adekvátně reagovat. Prezentace zaměřená na hry pro PlayStation 5 je po odkladu naplánovaná na tento čtvrtek. A my samozřejmě budeme u toho, abychom vám přinesli přenos s českým komentářem. I Sony měla mimochodem obsah akce upravovat na základě reakcí, které vyvolala nedávná prezentace third party her pro Xbox Series X. Výrobce konzole prý nabádal vývojáře, aby připravili co nejvíc atraktivních ukázek zachycujících přímo gameplay.

Nějakých informací stran nového Xboxu se navíc máme dočkat ještě v červnu, ale jinou cestou než prostřednictvím streamu nebo přenosu Inside Xbox. Novinky se tak mohou bez předchozího varování kdykoli objevit například na oficiálním blogu, jak už Microsoft v případě nového systému několikrát učinil.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru