Další odloženou prezentací her je EA Play Live

Další odloženou prezentací her je EA Play Live

Tradiční akce se odsouvá o týden. Pravděpodobně zdrží i možné odhalení Hvězdných válek

Zdroj: Electronic Arts
5. 6. 2020

Jak už jsme vás podrobně informovali v průběhu pátku, chystané videoherní prezentace, které se měly uskutečnit v nejbližších dnech, byly kvůli probíhajícím nepokojům ve Spojených státech odloženy. Týkalo se to nejen trojlístku víkendových akcí – Guerilla Collective, PC Gaming Show a Future Games Show – ale také jednotlivých streamů například v rámci festivalu Summer of Gaming od IGN. Až do dnešního večera přitom jako jediná držela pomyslný prapor digitální obdoba tradiční show EA Play, naplánovaná na 11. června, i její termín ale byl podle aktuálních informací změněn.

Vysílání EA Play Live, v rámci kterého jsme se podle potvrzených zpráv i nejrůznějších náznaků měli dočkat například představení sportovních titulů, ale pravděpodobně i nové hry ze světa Hvězdných válek s kódovým označením Maverick, bylo v našem časovém pásmu přeloženo na pátek 19. června. Společnost Electronic Arts o tom dala vědět před krátkou chvílí prostřednictvím sociálních sítích a nabídla očekávané vysvětlení: „Vzhledem k důležitosti probíhající diskuze a hlasů lidí z celého světa odsouváme termín, ve kterém bychom se měli potkat u her.“ Co se týče konkrétní hodiny, kdy stream odstartuje, nic se na původních plánech nezměnilo – akce začíná v noci ze soboty na pátek v 1 hodinu po půlnoci.

Postoj EA není nikterak překvapivý, vzhledem k tomu, že už minulou neděli bylo rozhodnuto o zrušení prezentace Madden NFL 21 v tomto týdnu a již zmiňovaný Maverick vypadl před svou údajným úterním odtajněním i z improvizovaného kalendáře uznávaného novináře Jeffa Gruba z magazínu VentureBeat. Pokud vás zajímá, na co se můžete v tomto případě těšit, můžeme vás odkázat na náš článek, v němž jsme shrnuli nejčerstvější informace i s patřičnými odkazy na možné zdroje.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru