Outriders, Square Enix, Další odklad Outriders nám vynahradí velkorysé demo

Další odklad Outriders nám vynahradí velkorysé demo

Ambiciózní sci-fi akce s prvky RPG vyjde až v dubnu. Nejde o další Destiny, upozorňují autoři

Zdroj: People Can Fly
7. 1. 2021
Název: Outriders Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 1. 4. 2021

Third person akce Outriders od polského studia People Can Fly (Painkiller, Bulletstorm) a Square Enix měla vyjít už 2. února. Ale nestane se tak, protože byla už potřetí odložena. Nyní je její premiéra naplánována na 1. dubna. Čas navíc chtějí autoři věnovat ladění hry. Tato zpráva však nepřichází sama o sobě a doplňuje ji informace o bezplatném demu.

Demoverze nabídne několik hodin hry.

Autoři podle svých slov věří, že je důležité, aby si hráči mohli vyzkoušet nové značky jako Outriders ještě předtím, než hra vyjde. Aby se mohli lépe rozhodnout, zda je to něco pro ně. Z toho důvodu naplánovali na 25. února demoverzi, která nabídne prvních pár hodin hry se všemi čtyřmi třídami.

Dostupný bude singleplayer i kooperace, která má být hlavní devizou hry. Vaši postavu a dosažený pokrok si přitom můžete posléze jednoduše přenést do plné verze. Zmínka o několika hodinách zní každopádně velmi velkoryse.

Akce Outriders byla oznámena na E3 v roce 2019, ale vývoj odstartoval už v roce 2015. Studio se díky ní výrazně rozrostlo ze 40 lidí na více než 200. I když novinka bývá často srovnávána třeba s Destiny, nejde o live service hru, zdůraznili její autoři. Ve srovnání s předchozí produkcí týmu má také titul nabídnout vážnější a dospělejší příběh.

Jde o akci s RPG prvky pro jednoho až tři hráče zasazenou do úplně nového světa. Vydáme se na vzdálenou planetu Enoch, jež se pro kolonisty stane zdrojem zvláštních schopností, které si osvojí i hráči. Autoři slibují brutální souboje, dynamickou drop-in/drop-out kooperaci, čtyři unikátní třídy a možnost upravit si leccos podle svých představ. Hru pohání technologie Unreal Engine 4.

Outriders míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Později dorazí také na Stadii.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru