Další akcí na Gamescomu provede Lady Dimitrescu

Další akcí na Gamescomu provede Lady Dimitrescu

Opět nás čeká Future Games Show. K veletrhu se připojilo Konami. Ukáže svůj eFootball

Zdroj: koláž/Vortex
10. 8. 2021

Program letošního Gamescomu se nám začíná pěkně zaplňovat. Zatímco původně to vypadalo, že nás čeká jediný větší stream v podobě zahajovací Opening Night Live, teď už se ozývají pořadatelé jednotlivých přenosů. Včera to byl Microsoft, který chystá na 24. sprna vlastní konferenci na způsob E3, i když zřejmě nebude tak opulentní. Teď tu máme další program.

Magazín GamesRadar rovněž při příležitosti Gamescomu pořádá svou Future Games Show. Uskuteční se ve čtvrtek 26. srpna od 22 hodin našeho času a jejími průvodci budou představitelé postav ze hry Resident Evil Village – Maggie Robertson alias Lady Dimitrescu a Aaron LaPlante aka Duke. Pořadatelé slibují akci plnou odhalení a trailerů, ale nebudu lhát, po posledních zkušenostech mám trochu obavy. Zejména když další přenos přichází tak brzy po tom posledním. Přeci jen nakladatelství Future není Microsoft nebo Sony.

Konami nebylo na E3, ale na Gamescomu bude

Přesto organizátoři lákají na víc než 40 titulů od společností jako Frontier Developments, Team17, Koch Media nebo Tripwire Interactive. A také slibují několik překvapení, které prý z akce učiní oslavu videoher, jež si nesmíme nechat uniknout. No uvidíme. Přenos poběží na YouTube, Twitchi, Facebooku i Twitteru a zřejmě ho uvidíte také u nás. Oba moderátoři se podle svých slov na show těší a tvrdí, že nám ukáží něco z toho, co si zahrajeme v roce 2022 a později. Další podrobnosti slibují pořadatelé zveřejnit, jakmile se prezentace přiblíží.

Ozvali se také organizátoři samotného Gamescomu. Ti rozšířili seznam účastníků akce, která připadá na 25. až 27. srpna. Jsou mezi nimi nově společnosti Daedalic, Frontier Developments, Konami, Mediatonic, Netmarble, Pearl Abyss Corp a Smilegate West. To jsou samé velké ryby. Daedalic může potenciálně ukázat Gluma, Konami zase nový eFootball. A právě o hrách eFootball a Yu-Gi-Oh! Master Duel má Konami skutečně mluvit. Bylo na čase.

Už dříve jsme vás informovali, že se Gamescomu zúčastní také společnosti jako Microsoft, 505 Games, Activision, Bandai Namco, Bethesda, Electronic Arts, Koch Media, Sega, Team17 nebo Ubisoft.

Zdroj: Future

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru