Deathloop, Bethesda Softworks, Dabér možná omylem naznačil pokračování Deathloop

Dabér možná omylem naznačil pokračování Deathloop

Jason Kelley prozradil, že krycí názvy vázané ke hře a najímání herců zůstaly v platnosti

Zdroj: Arkane Studios
Název: Deathloop Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 9. 2021

Souboj dvou zabijáků napříč časovou smyčkou jsme v Deathloopu od studia Arkane okusili již před rokem a půl. Hra původně vyšla 14. září 2021 na PC a PlayStation 5 a o rok později 20. září 2022 i na Xbox Series X|S. Arkane v tuto chvíli pracuje na kooperativní akci Redfall, která by měla vyjít letos, nicméně Deathloop si coby jistým způsobem nástupce oblíbené série Dishonored získal řadu fanoušků, kteří prahnou po pokračování. O něm však žádné informace nepřicházely, ale nyní se o drobný záblesk naděje postaral herec a dabér Jason Kelley, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních postav, Colta Vahna.

Kelley a herečka Ozioma Akagha, představitelka druhé hlavní postavy Julianny Blake, společně na streamu podepisovali plakáty ke hře a odpovídali na dotazy diváků. V jedné chvíli se v chatu objevila otázka ohledně castingu na roli Colta, jímž musel Kelley projít, a krycích názvů, která byla tehdy použita. Ačkoli nebyla jeho odpověď příliš konkrétní a snažil se k ní přistupovat opatrně, možná se to ve výsledku nevyvedlo úplně podle jeho představ. „Nemohu je říct, protože nás občas pod krycími názvy stále najímají,“ odpověděl v čase 11:02, načež se zarazil a poté se sám zeptal: „Řekl jsem zrovna něco, co jsem neměl?“

Akagha diplomaticky doplnila, že ona o ničem neví a že jí nic neříkají, protože neumí mlčet a přirovnala se k Tomu Hollandovi, který je pověstný podobnými incidenty. Samozřejmě nelze vyloučit, že mohlo jít jen o humor, případně jsou některé věci i nadále pod NDA, i když už je hra venku. Řada hráčů si však myslí, že Kelley patrně neúmyslně prozradil, že on a Akagha pracují s Arkane na DLC nebo dokonce na plnohodnotném pokračování. Nutno však dodat, že stream s podpisovou akcí proběhl již na konci října, ale doteď zaznamenal pouhé dva tisíce zhlédnutí a tím pádem si zatím tohoto náznaku s největší pravděpodobností mnoho lidí nevšimlo.

Jak asi tušíte, žádné oficiální informace o novém Deathloopu v tuto chvíli nejsou a Arkane zatím o plánech na další rozšiřování časové smyčky nehovořilo, čili můžeme pouze spekulovat a případně doufat. Navíc se studio patrně potýká s interním odkladem již zmíněného Redfallu, který měl podle původních odhadů vyjít na konci března, ale nyní insideři hovoří až o květnu, jak se můžete ostatně podrobněji dočíst v našem dalším článku.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru