Cyberpunk 2077 byl v červnu nejstahovanější hrou na PS4

Comeback problematického blockbusteru na PlayStation Store se zjevně povedl

Zdroj: CD Projekt RED
12. 7. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 12. 2020 Platformy: , , , , , Žánr: ,

Když se po půlroce vrátil Cyperpunk 2077 na PlayStation Store, kladli jsme si otázku, jak dobře se bude prodávat. Studio CD Projekt RED zatím odmítalo tato nová čísla jakkoli komentovat s tím, že pravděpodobně čeká na nějaký reprezentativní výsledek. Pokud byste si však mysleli, že vývojáři se za dosavadní statistiky stydí a tají je, pravděpodobně byste se zmýlili.

Alespoň malou ochutnávku nám nabídla Sony prostřednictvím tabulky nejstahovanějších titulů z PlayStation Storu za červen. Neznáme sice přesná čísla, ale můžeme vidět, že Cyberpunk 2077 vévodí žebříčku nejstahovanějších her na PS4 v Evropě i v USA a Kanadě. Hrám na PlayStation 5 zase dominovala exkluzivita Ratchet & Clank: Rift Apart v obou regionech. Ve free-to-play hrách vede Fornite. A konečně nejstahovanějším titulem pro PSVR byl v Evropě i USA/Kanadě československý Beat Saber.

Cyberpunk 2077 se vrátil do digitální distribuce na PlayStation Storu až 21. června, o to obdivuhodnější jeho výsledek je. Sony ovšem nadále varuje uživatele, že na základní verzi konzole PlayStation 4 nemusí herní zážitek odpovídat očekávání.

Kompletní žebříček si už můžete prohlédnout na PlayStation Blogu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru