Cyberpunk 2077, CD Projekt, Cyberpunk 2077 byl v červnu nejstahovanější hrou na PS4

Cyberpunk 2077 byl v červnu nejstahovanější hrou na PS4

Comeback problematického blockbusteru na PlayStation Store se zjevně povedl

Zdroj: CD Projekt RED
12. 7. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Když se po půlroce vrátil Cyperpunk 2077 na PlayStation Store, kladli jsme si otázku, jak dobře se bude prodávat. Studio CD Projekt RED zatím odmítalo tato nová čísla jakkoli komentovat s tím, že pravděpodobně čeká na nějaký reprezentativní výsledek. Pokud byste si však mysleli, že vývojáři se za dosavadní statistiky stydí a tají je, pravděpodobně byste se zmýlili.

Alespoň malou ochutnávku nám nabídla Sony prostřednictvím tabulky nejstahovanějších titulů z PlayStation Storu za červen. Neznáme sice přesná čísla, ale můžeme vidět, že Cyberpunk 2077 vévodí žebříčku nejstahovanějších her na PS4 v Evropě i v USA a Kanadě. Hrám na PlayStation 5 zase dominovala exkluzivita Ratchet & Clank: Rift Apart v obou regionech. Ve free-to-play hrách vede Fornite. A konečně nejstahovanějším titulem pro PSVR byl v Evropě i USA/Kanadě československý Beat Saber.

Cyberpunk 2077 se vrátil do digitální distribuce na PlayStation Storu až 21. června, o to obdivuhodnější jeho výsledek je. Sony ovšem nadále varuje uživatele, že na základní verzi konzole PlayStation 4 nemusí herní zážitek odpovídat očekávání.

Kompletní žebříček si už můžete prohlédnout na PlayStation Blogu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru