Cyberpunk 2077, CD Projekt, Cyberpunk 2077 2.0 dorazí již příští týden

Cyberpunk 2077 2.0 dorazí již příští týden

Patch vyjde ještě před DLC Phantom Liberty, to bylo prezentováno za účasti Idrise Elby

Zdroj: CD Projekt
14. 9. 2023
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Do vydání velkého DLC Phantom Liberty pro Cyberpunk 2077 zbývají necelé dva týdny, a proto nastal nejvyšší čas, aby CD Projekt své rozšíření ještě víc představil a dovysvětlil poslední detaily. S Phantom Liberty se pak váže i vydání obsáhlého a bezplatného patche 2.0, který výrazně promění základní hru i bez potřeby DLC. Jak už nějakou dobu víme, Phantom Liberty vyjde 26. září, nyní jsme se však dozvěděli, jak to bude právě s patchem 2.0, který dorazí ještě předtím, a to 21. září.

Vývojáři si připravili vskutku vydatnou prezentaci, která představila nový trailer na Phantom Liberty, ještě více se věnovala nové postavě agenta Solomona Reeda, jehož ztvárňuje herec Idris Elba, a záběrům a historkám z natáčení. Ale velká část byla samozřejmě věnována i samotným změnám a novinkám v základní hře i DLC, novému příběhu, vizi vývojářů a budoucnosti hry. Update 2.0 nabídne hráčům přepracovaný strom dovedností a perků, honičky a boj z vozidel a především přepracovaný systém policie. Vývojáři usilovali o to, aby nový systém nabízel méně perků, ale na druhou stranu výraznějších s větším dopadem na hru. Namísto zvedání procent u poškození si budou moci hráči postupně odemknout a přizpůsobit styl hraní, informují vývojáři. Mezi jejich oblíbené buildy patří například „Hack-&-Slash Netrunner“ nebo „Bullet-Time Ninja“, na hráče ovšem čeká i spousta dalších možností. Navíc si už předem můžete zkusit pohrát s plánovačem, který je k dispozici na webu.

Přesuňme se nyní opět k očekávánému DLC Phantom Liberty. Nový trailer se opět pyšní fantastickými záběry, akcí a navíc působí neuvěřitelně skutečně. Zachycuje události odehrávající se sedm let před zasazením rozšíření, přičemž vidíme Solomona Reeda, kterak se ze záhadného důvodu vydává vlakem z Night City. Přítomna je i analytička Song So Mi známá též pod přezdívkou Songbird, později se však věci vymknou kontrole a zvrhnou v akci, která nakonec zanechává více otázek než odpovědí. Už z traileru je nicméně zřejmé, že Idris Elba podal po Keanu Reevesovi další hvězdný výkon. To nepřekvapivě zdůrazňují i vývojáři a svou novou velkou hvězdu náležitě opečovávají a prezentují. Roli si podle všeho užil i sám Elba, který se o své postavě rozpovídal a popsal ho jako profesionála, který žije množství různých životů.

Patch 2.0 bude dostupný na PC, PlayStation 5 a Xbox Series od 21. září, DLC Phantom Liberty pak na tytéž platformy 26. září 2023.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru