Crysis Remastered, Crytek, Crytek odhaluje remaster prvního dílu Crysis

Crytek odhaluje remaster prvního dílu Crysis

Hra nabídne vylepšenou grafiku a ray tracing. Vyjde také na Nintendu Switch

Zdroj: Crytek
16. 4. 2020
Název: Crysis Remastered Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:

Vývojáři z Cryteku už několik dní připravovali hráče na blížící se oznámení v souvislosti se sérií Crysis a zdá se, že čekání je definitivně u konce. Ačkoliv v úvahu připadal čtvrtý díl a spekulovalo se i nad možným restartem celé série, Crytek nakonec vsadil na tu nejbezpečnější variantu a chystá remaster třináct let starého prvního dílu. Dosavadní informace ještě není oficiálně stvrzena tiskovou zprávu, pochází však přímo z oficiálních stránek, na kterých se 1. dubna objevila animace s Nomádem. Fanoušci, kterým web nedal spát, však přišli na to, že se v pozadí už připravuje prezentace Crysis Remastered, ke které se dostali skrze sekci s informacemi o cookies.

Jak se můžete sami přesvědčit, v hlavičce popisované stránky je již připraveno logo Crysis Remastered a další důkaz pak na krátkou chvíli nabídla i skutečná homepage, skrývající se za Nomádem.  Vedle hlavního artworku web Crysis potvrdil název a blížící se vydání na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a poprvé v historii také na konzoli od Nintenda, tedy pochopitelně na aktuálním Switchi.

Co se týče vylepšení, v první verzi textu na hlavní stránce, který je zachycen například v tweetu portálu AllGamesDelta, se uvádí, že hra bude podporovat ray tracing. Vzhledem k tomu, že se původně zdálo, jako kdyby měla být tato technologie dostupná i na konzolích, došlo ke změně informační tabulky a na stránkách Crysis se nový text objevil i s poznámkou „Please, use this one“.

Zdroj: Crytek

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru