Crash Bandicoot a Spyro nemíří na Apple TV+

Crash Bandicoot a Spyro nemíří na Apple TV+

Populární hrdinové plošinovek se nedočkají vlastních seriálů. Byla to kachna?

Zdroj: Netflix
28. 6. 2021

Update: Zdá se, že se informace magazínu BuzzFeed nezakládala na pravdě. Článek z webu zmizel a uvedená scénáristka Julia Yorks se ozvala na Twitteru s tím, že s projektem nemá nic společného, pokud vůbec existuje.

Původní zpráva: Dráček Spyro podle magazínu BuzzFeed tři roky po ukončení animovaného seriálu Skylanders Academy hlásí návrat na televizní obrazovky. Práva získala společnost Apple pro svou streamovací službu Apple TV+. Scénář animovaného seriálu napíše Julia Yorks a půjde o pořad pro děti, jehož epizody budou mít přibližně půl hodiny.

Novinka se jmenuje Spyro the Dragon’s Guide to Treasure Hunting a podílí se na ní společnosti Apple Studios, Activision Blizzard Studios, JibJab Bros. a studio The Volta. Seriál by měl mít premiéru někdy příští rok a vedle něj se chystá i pořad The Adventures of Crash Bandicoot. I ten poběží na Apple TV+ a měl by rovněž mít premiéru v roce 2022. Žádné další podrobnosti bohužel neznáme.

Obě značky vlastní společnost Activision a oba hlavní hrdinové se už dříve objevili ve zmíněném seriálu Skylanders Academy. Vznikal v letech 2016 až 2018, má tři sezóny a 38 dílů. Šlo o projekt Netflixu. Uvidíme, zda si povedou ve vlastních show na konkurenční platformě lépe. Jejich nedávný comeback ve světě videoher byl koneckonců příkladný.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru