Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Activision, Crash Bandicoot 4: It’s About Time předběhl svou premiéru

Crash Bandicoot 4: It's About Time předběhl premiéru

Po několika náznacích máme jistotu, že se Crash vrátí. Novinka míří na PS4 a Xbox One

Zdroj: Activision
19. 6. 2020
Název: Crash Bandicoot 4: It’s About Time Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 2. 10. 2020

Nový Crash je na cestě. Včera odpoledne se začaly objevovat další náznaky, že se Activision brzy chystá oznámit pokračování populární plošinovky, která původně vznikla ve studiu Naughty Dog. V noci na dnešek se pak nejprve povedlo vypátrat záznam o nové hře v databázi tchajwanské ratingové organizace včetně obalu a krátkého popisu, který slibuje mimo jiné cestování časem. A nakonec jsme se dočkali informace, že titul Crash Bandicoot 4: It’s About Time má být oficiálně oznámen v rámci Summer Game Festu 22. června. Tvrdí to alespoň analytik Daniel Ahmad.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na PS4 a Xbox One a zajímavé je, že minimálně číslovkou navazuje na Crash Bandicoot: Warped, regulérní třetí díl od studia Naughty Dog.

Z obrázku krabičky víme, že na hře pracuje kalifornské studio Toys for Bob, které už dříve pomáhalo týmu Vicarious Visions s Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a naposledy se stejný vývojáři postarali o vylepšenou kolekci Spyro Reignited Trilogy. Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na PS4 a Xbox One a zajímavé je, že minimálně číslovkou navazuje na Crash Bandicoot: Warped, regulérní třetí díl od studia Naughty Dog. A podle popisku nás skutečně příběh zavede zpátky do roku 1998, když Crash objeví novou tajemnou masku.

Už během včerejška se zdálo, že se k oznámení schyluje. Activision rozeslal vybraným vybraným novinářům a partnerům puzzle se “vzkazem od Crashe”, že je to něco na ukrácení času. Samotný složený obrázek pak vyjevil záhadnou masku, která se objevila ve starší CGI reklamě na konzoli PlayStation. A už tehdy byla samozřejmě fanouškům nápadná. Crash se před časem objevil rovněž na britských autobusech a samotní vývojáři ze studia učinili několik nápadných narážek v tom smyslu, že něco s Crashem dělají. Další indicií směřující k budoucí hře byl třeba nový merchandise s populárním hrdinou.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru