Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Activision, Crash Bandicoot 4 dorazí na PC, Switch i next-gen konzole

Crash Bandicoot 4 dorazí na PC, Switch i next-gen konzole

Na PS5 a Xbox Series můžete upgradovat zdarma. Verze pro Nintendo a PC budou levnější

Zdroj: Activision
9. 2. 2021
Název: Crash Bandicoot 4: It’s About Time Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 2. 10. 2020

Povedená plošinovka Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na nové platformy. Hra od studia Toys for Bob vyjde po loňském debutu na PS4 a Xboxu One také na PS5, Xboxu Series, Switchi a PC, oznámila společnost Activision. Na nové konzole Crash přiskáče už 12. března, na Windows se pak dostane později v průběhu roku.

Ovladač DualSense dostane extra péči

Autoři prý usilovně pracovali na nových verzích a majitelé next-gen konzolí se mohou těšit především na vylepšenou grafiku ve 4K a 60 FPS. Rychlejší bude také nahrávání díky SSD úložištím. Majitelé stávajících verzí navíc mohou počítat s next-gen upgradem zdarma (s výjimkou Japonska) v rámci jedné konzolové rodiny včetně možnosti přenést si s sebou i uloženou pozici.

Vlastníci konzole PlayStation 5 se mohou navrch těšit na podporu ovladače DualSense a jeho adaptivních triggerů. Hra bude podporovat také karty aktivit, díky nimž se můžete rychleji propracovat třeba k chybějícím trofejím.

Verze pro PS5 a Xbox Series bude stát 60 dolarů, na Switchi a PC se bude Crash prodávat jen za 40 dolarů. Podrobnosti o PC verzi dorazí prý později. Crash ostatně letos slaví 25. narozeniny, které bude chtít Activision ještě připomenout. Možná se tak dočká oznámení spekulovaného nového dílu.

Pokud náhodou o kvalitách posledního Crashe pochybujete, pusťte si naši říjnovou recenzi, ve které vybojoval hodnocení 9/10.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru