God of War Ragnarök, Sony Interactive Entertainment, Cory Barlog nedělá nový God of War

Cory Barlog nedělá nový God of War

Santa Monica Studio zjevně pracuje ještě na něčem dalším. Zatím ale nechce prozradit víc

Zdroj: Sony
10. 9. 2021
Název: God of War Ragnarök Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 9. 11. 2022

Na včerejší akce PlayStation Showcase se sice objevil nový God of War: Ragnarök od týmu Santa Monica Studio, ale fanoušky překvapilo, že jeho vývoj nevede Cory Barlog jako u předchozí hry. U projektu figuruje “jen” coby producent. Vývoj aktivně kormidluje jeho kolega Eric Williams, který je ve studiu od roku 2004, a podobné střídání je v rámci týmu podle obou vývojářů tradicí. Může to přinést novou perspektivu a svěží vítr do další hry, věří vedení.

Cory Barlog vysvětlil, že kromě jiného úhlu pohledu potřebuje mít šéf projektu také spoustu sil. Sám přitom pracoval jako animátor už na jedničce, u dvojky již zastával pozici scenáristy, designéra a game directora spolu s Davidem Jaffem. Proč ale nedělá Ragnarök? Zdá se, že za tím zdaleka není jen možná únava z předchozí hry. Vyšla už koneckonců před pár lety.

V týmu Santa Monica Studio totiž zjevně nevzniká jen nový God of War. Přitom od roku 2005 byli spojeni výhradně s touto sérií a předtím vydali pouze závodní hru Kinetica pro PlayStation 2. Podle Coryho Barloga je příliš brzy mluvit o tom, co dělají. Naznačil však, že studio pracuje na různých vzrušujících věcech, ale chtějí se soustředit na prezentaci God of War: Ragnarök.

Barlog podle svých slov chápe, že se chceme dozvědět víc, ale nic dalšího fanouškům neprozradil. Stojí za připomenutí, že kromě série God of War je podepsaný i pod hrami jako Requiem: Avenging Angel coby výtvarník nebo Tomb Raider z roku 2013. U něj figuroval jako cinematics director.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru