Concord, Sony Interactive Entertainment, Concord spustil předobjednávky a láká na betu

Concord spustil předobjednávky a láká na betu

Sony vsadila na model placení hry, ale snaží se zaujmout sníženou cenovkou

Zdroj: Firewalk Studios
7. 6. 2024
Název: Concord Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 23. 8. 2024

Chystaná multiplayerová akce Concord svým novým videem, respektive hned dvěma trailery na State of Play fanoušky příliš nenadchla. Směs Strážců galaxie a Overwatche čelila značné kritice. Teď jsme se po předchozím úniku dozvěděli, kolik vlastně bude stát. Sony spustila předobjednávky, láká na early access a betu.

Titul míří na PS5 a PC, kde se opět neobejdete bez PSN. V českém PS Storu se Concord prodává za 949 korun v základní verzi a 1419 korun v digital deluxe edici. I za předobjednávku základní verze se můžete těšit na extra bonusy a předběžný přístup do bety pro vás a čtyři přátele. Digital deluxe edice navíc láká na 16 dalších skinů pro postavy a 72hodinový early access.

Sony u Concordu vsadila u základní verze na hladinu 40 dolarů/eur podobně jako u Helldrivers 2. K dispozici bude nejen digitálně, ale i v krabici. Pre-launch beta bude dostupná na PS5 i PC simultánně už s podporou cross-playe. Beta odstartuje někdy v červenci, podrobnosti se máme dozvědět v nadcházejících týdnech.

Pokud jde o PC verzi, Concord najdete na Steamu i Epic Games Storu. Na Steamu se základní verze prodává za 40 eur a digital deluxe edice za 60 eur. Na EGS stojí ta levnější 949 korun a dražší 1419 korun, tedy úplně stejně jako v PlayStation Storu.

Zdroj: Firewalk Studios

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru