Commandos: Origins, Kalypso Media, Commandos: Origins ukazuje akci napříč světem

Commandos: Origins ukazuje akci napříč světem

Nový gameplay trailer ukazuje další střípky hratelnosti, taktizování i přístup k boji

Zdroj: Kalypso Media
24. 6. 2024

Pokračování Commandos se dočkáme ještě letos, tudíž nás německý vydavatel Kalypso Media pravidelně zásobuje novými ukázkami a záběry ze hry. Po nedávno vydaném teaseru, který nakousl hratelnost, zde máme nový trailer věnující se gameplayi. Hra Commandos: Origins se nyní ukázala v rámci prezentace Games Baked in Germany (Hry upečené v Německu – oficiální překlad akce udávaný na Steamu), jelikož na ní pracuje darmstadské studio Claymore Game, jak již víme z dřívějška.

Trailer by snad měl potěšit všechny fanoušky série a strategií jako takových, jelikož se nám nabízí pohled na klasické strategizování ve všech možných kulisách a s různorodými vychytávkami, jaké Commandos skýtá. Zatím je však nutno brát potaz, že i tyto nové záběry stále pocházejí z alfa verze hry. V traileru vidíme akci z Evropy, zasněžené a mrazivé Skandinávie i horké písečné Afriky. Naše komando se pouští do tiché likvidace nepřátel a jejich rozptylování, následné ukrývání těl a zahlazování stop či nastražování pastí a nástrah s využíváním okolního prostředí a přírody. Když to nejde jinak, lze se prostříhat pletivem, řídit vozidla pro rychlejší přesun a když nebude zbytí, vždycky lze popadnout kulomet či granáty a vytvořit si cestu hlasitějším způsobem.

I tentokrát se však jedná o sestřih jednotlivých akcí a interakcí, nikoli o souvislé záběry z hraní stejně jako minule. Znalci série si nicméně s největší pravděpodobností udělat jasný obrázek už nyní. Commandos: Origins má vyjít ještě letos na PC i konzole PlayStation 5 a Xbox Series, zároveň bude titul dostupný i v Game Passu, přesné datum ovšem zatím nebylo oznámeno.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru