Comanche (2020), THQ Nordic, Comanche vylétne z early accessu v srpnu i s češtinou

Comanche vylétne z early accessu v srpnu i s češtinou

Vývojáři z Ashborne Games potvrdili lokalizaci, lepší grafiku a nové výzvy v misích Conflicts

Zdroj: THQ Nordic
3. 8. 2021
Název: Comanche (2020) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: Žánr:

Vývojáři z českého studia Ashborne Games, které bylo založeno pod křídly THQ Nordic teprve nedávno, pracují na vlastním RPG a zároveň na vrtulníkové akci Comanche, kterou převzali od týmu Nukklear. Na vývojářích z Brna je dokončení hry a přidání dalšího obsahu, zejména misí v režimu Conflicts, což se podle nejnovějších zpráv uspokojivě daří. Ashborne Games totiž oznamují, že Comanche opustí vody předběžného přístupu už v průběhu srpna a hráčům v Česku přinese i jeden speciální dárek. Jak už padlo v náznacích od lodivoda Ashborne Games Petra Koláře v našem rozhovoru, Comanche se s vydáním dočká české lokalizace formou titulků.

„Česká herní komunita možná není světovou tržní silou, ale rozhodně je pro nás důležitá, protože jsme sami její součástí coby lidé, hráči a herní vývojáři. Podporujeme myšlenku, že pokud hru tvoří české studio, zaslouží si minimálně českou lokalizaci formou textu,“ uvádí marketingový manažer Dominik Jícha. Společně s tím je k dispozici i první sada českých obrázků, podtrhujících přeložení veškerých textů, včetně rozhraní, hlavního menu a pochopitelně i popisu jednotlivých misí.

Jak ale vývojáři upozorňují, plná verze se od současného early accessu bude lišit i v dalších aspektech, než je množství zahrnutých lokalizací, když na pozadí pracovali na dalších změnách, vylepšení i novém obsahu. Hráči se tak mohou těšit na dalších sedm misí ve zmiňovaném režimu Conflicts, s tím se pojící i nové nepřátele, dále přepracovaný režim pauzy, nové notifikace sestřelu, offline režim, achievementy a sběratelské kartičky na Steamu a v neposlední řadě také vylepšenou grafiku. V tomto ohledu ale zatím nebyli vývojáři nikterak konkrétní a budeme teprve zjišťovat, čeho se vylepšení konkrétně týká.

Hra bude po svém uvedení dostupná nejen na Steamu, ale také na Epic Games Storu, GOGu či Microsoft Storu. Aktuální cena za early access je nastavena na 19,99 eur a podle informací na Steamu se bude pravděpodobně zvyšovat. Jestli se vám hra bude líbit, či nikoliv, můžete alespoň částečně zjistit prostřednictvím záznamu našeho nedávného streamu, ve kterém jsme se podívali nejen na část příběhové kampaně, ale také na režim Conflicts.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru